Arıza Balaban kimdir? Gerçek adı ne? Hangi dizilerde oynadı her yerde aranmaya başladı. Show ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Olgun Toker ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor.

Arıza Balaban kimdir? Gerçek adı ne? Hangi dizilerde oynadı her yerde aranmaya başladı. Show ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Olgun Toker ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor. Aksiyonun bir dakika bile eksik olmadığı Arıza dizisine yeni karakterler dahil olmaya başladı. Arıza son bölümde Safir karakteriyle Muharrem Özcan, son olarak da İhtiyar rolüyle Nursel Köse izleyici karşısına çıktı. Ancak bununla sınırlı kalmadı. Çünkü Arıza'da geçtiğimiz hafta İhtiyar'ın sağ kolu Safir, Arıza'ya kılıç olduğunu kanıtlaması için bir emir verdi. Balaban adında bir adamı kendilerini getirmesi gerektiğini söyleyen Safir dolayısıyla İhtiyar, tam 48 saat süre verdi. Bunun için çabalayan Arıza ise son anda Balaban'ı elinden kaçırdı. Ancak Safir oradaydı. Yani Balaban çoktan İhtiyar'ın eline geçmiş olabilir. Gelelim Balaban kimdir? sorusunun cevabına...

Arıza dizisine yeni dahil olacak olan Balaban karakterine Rüzgar Aksoy hayat verecek. Gelelim Balaban nasıl biri? Amacı ne

Arıza Balaban kimdir?


Balaban çok zeki ve yakışıklı bir adamdır. Yıllar önce anne baba ve kardeşini bir kazada ölen Balaban dayım dediği adam tarafından büyütülmüştür. İyi bir adam olan Balaban’ın dayısı Balaban’ı mafyanın içinde zorla sokmuştur.  Balaban istetemese de mafyanı içine daha çocuk denecek yaşta girer. Teknolojiye ve spor yapmaya çok meraklı bir adam olan Balaban’ın yolu İhtiyar'ın hedef göstermesiyle Arıza ile kesişir.

Öte yandan Balaban, Fuat Ersoylu'nun kirli sırlarını bilmesinin yanında Ali Rıza'nın yeni dostu olacaktır. Öte yandan Arıza, Balaban sayesinde babasının katilinin de İhtiyar olduğunu öğrenecek. Böylece Balaban ile güçlerini birleştirecek olan Ali Rıza, İhtiyar'dan intikam almaya çalışacak. Peki Balaban ne zaman ölecek?

Kulis bilgilerine göre Balaban rolüyle Arıza dizisine dahil olan Rüzgar Aksoy, yapım şirketi O3 Medya ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladı. Yani Arıza sezon finaline kadar Balaban senaryoda aktif olarak yer alacak.


Rüzgar Aksoy kimdir, kaç yaşında?


1981 yılında İstanbul’da doğumlu Rüzgar Aksoy 40 yaşındadır. Kara Sevda dizisi ile şöhreti yakalayan Rüzgar Aksoy, son olarak Ramo dizisinin kadrosunda yer almıştır. 1.81 metre boyunda ve 80 kg ağırlığında olan Rüzgar Aksoy, daha önce Koca Koca Yalanlar, Yüz Yüze  ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi dizilerde yer almıştır. Evli olmayan Rüzgar Aksoy’un bilinen bir sevgilisi de yok.