Survivor 2021'de büyük şok! TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Survivor Poyraz Diskalifiye edildi! Acun Ilıcalı açıkladığı, Poyraz sakatlığı nedeniyle adaya veda ediyor haberi şok etkisi yarattı! Survivor hayranlarını kahreden haberler geliyor! Sur

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!
Survivor 2021'de büyük şok! TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Survivor Poyraz Diskalifiye edildi! Acun Ilıcalı açıkladığı, Poyraz sakatlığı nedeniyle adaya veda ediyor haberi şok etkisi yarattı! Survivor hayranlarını kahreden haberler geliyor!

Survivor'da şok eleme!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da bu akşam elenen isim belli oldu! 6 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen bölümde adaya veda etmek üzere Sergen, Çağrı, İsmail ve Doğan SMS'e çıktı! Yine Survivor programında Batuhan SMS 1.'si olurken 4 isimden biri adaya veda edecekti! Survivor Ünlüler çok sevilen isimlerinden o isim adaya veda etti!

Survivor kim elendi?Survivor 2021'de ünlüler takımından bu akşam adaya veda eden isim Doğan oldu! Survivor SMS ile giden kişi Doğan olurken, ancak büyük şok Doğan değil Poyraz'da yaşandı! Survivor Sergen elenmesi beklenirken Doğan vedası şok etti!

Poyraz Diskalifiye edildi!

Acun Ilıcalı Poyraz hayranlarını şok etti! Survivor 2021 en büyük şampiyon adayı Poyraz programa veda etti! Acun Ilıcalı, Dokunulmazlık Oyunu'nda dizisinden yaşamış olduğu sakatlıktan dolayı birkaç gündür yarışamayan Poyraz'ın durumunun ciddi olduğunu açıkladı! Hakkında net kararın verilmediği ve bu hafta verileceği açıklayan Acun Ilıcalı'dan ilk gelen bilgi Poyraz Diskalifiye edilmek zorunda!

Poyraz hayranları isyanda!

Her hafta reyting rekorları kıran Survivor'da şok diskalifiye sonrası Poyraz hayranları biraz daha kalabilirdi, hemen neden karar verildi açıklamaları yaptı! Ancak Poyraz için bir gün daha beklenecek ve cumartesi günü Poyraz Diskalifiye kararı açıklanacak!