Fox TV'nin dört sezondur devam eden dizisi Savaşçı uzun bir süre sonra ekranlara dönüyor. Bordo Bereliler'e mensup Kılıç Timi'nin efsanevi hikayesinin anlatıldığı Savaşçı 2021 yılında yepyeni kadrosuyla izleyici karşısına çıkacak.

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti
Fox TV'nin dört sezondur devam eden dizisi Savaşçı uzun bir süre sonra ekranlara dönüyor. Bordo Bereliler'e mensup Kılıç Timi'nin efsanevi hikayesinin anlatıldığı Savaşçı 2021 yılında yepyeni kadrosuyla izleyici karşısına çıkacak. İzleyiciler, başrollerini Sarp Levendoğlu, Murat Serezli ve Tamer Karadağlı'nın paylaştığı Savaşçı yeni bölüm ne zaman araştırıyordu. İşte bu sorunun cevabı bugün belli oldu. Peki Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor?

Fox TV Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor?


Geçtiğimiz yıllarda pazar günleri yayınlanan Savaşçı dizisi yeni kadrosu ve heyecan dolu bölümleriyle 21 Nisan Cumartesi itibariyle izleyici karşısına çıkacak. Bunun üzerine diziyi heyecanla bekleyenler Savaşçı neden gün değiştirdi? merak etti. Bu konuyla ilgili de hemen size bilgi verelim.

Savaşçı neden gün değiştirdi?


Savaşçı dizisi pazar günü ekranlara geliyor ve oldukça başarılı reytingler elde ediyordu. Ancak pandemi döneminde yayınlanmayan Savaşçı'nın kalan üç stok bölümü de yaz başı izleyici karşısına çıkmıştı. Yapım şirketinin devam edip etmeme konusunda kararsız kaldığı Savaşçı uzun bir süre yayınlanmadı. Bu süreçte de diziye yeni bir kadro kuruldu ve çekimler yeniden başladı.

Hal böyle olunca Savaşçı, pazar akşamını kaybetti. Çünkü Fox, yeni yayın döneminde Kefaret dizisini pazar akşamına koydu. Bu nedenle Savaşçı için yeni bir gün arayışına girildi. Alabileceği en yüksek reytingler cumartesi olacağı için dizi bu günde ekrana gelecek.

Savaşçı oyuncuları kimler?


Savaşçı dizisinin kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi isimler yer alıyor.