Türkiye'de artık alışıldığı üzere her köşeden mülteci kutlamaları ile sesler yükselirken en son "Suriye" diye bağırıp kutlama yapanlar bir genç "Türkiye" diyerek daldı...

Ülkede ne öğrenciler, ne kadınlar, ne emekçiler bir araya gelip yürüyemezken, özellikle de İstanbul Taksim'e artık doğru dürüst hiçbir Türk grup sokulmazken islamcı yürüyüşler ve Suriyelilerin kutlamaları bu alandan eksik olmuyor.

Son olarak yine "Suriye" diye bağırarak kutlama yapılınca dayanamayan bir "Türk genci" Suriyelilerin arasına ''Türkiye'' diyerek adeta daldı ve tüm grubu da dağıttı.

Sosyal medyada paylaşım tepkiler ve isyan eşliğinde paylaşım rekoru kıran videoda Taksim’de “Suriye” sloganlarıyla kutlama yapan Suriyelilerin arasına bir Türk gencinin hiç düşünmeden dalarak “Türkiye Türkiye” diye bağırması görüldü.

Taksimde "rahat rahat" kutlama yapan Suriyelilerin ise Türk genci ile dağıtıldığı görüldü.

Türk milletinin yürümeye ve biraraya gelmeye korktuğu Taksim’de “Suriye Suriye” sloganlarıyla kutlama yapan Suriyelilerin arasına üstündeki tişörtünü çıkartarak dalan genç ise merak konusu oldu.

Rahat rahat Taksim'de oturup dabruka çalan kişiyi yerden kaldıran genç "Hayırdır oğlum? Hayırdır! Burası Türkiye!" derken sonrasında ise yapılan eğlenceye karşılık olarak “Türkiye Türkiye” diye bağırdığı görüldü.

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!

İşte o video;