FOX TV'de yayınlanan Karşı Karşıya programını sunan Esra Ezmeci, bugün yayınlanan bölümünde takındığı tavır ile ağızları açık bıraktı.

Önce FOX TV ekranlarında olan "Fulya İle Umudum Olsun" programının sunucusu Fulya Öztürk ile birlikte "danışman" olarak ekranlara gelen, sonrasında ise programdan ayrılarak sosyal medya hesabından danışanlarının "cinsel itiraflarını ve problemlerini" yayınlayarak ünlenen Esra Ezmeci, son olarak Fulya Öztürk yerine FOX TV ekranlarında program yapmaya başlamıştı ki bugün ekranlara yansıyan tavrı ile adeta "hüsran" oldu.

FOX TV'de yayınlanan Karşı Karşıya programını sunan Esra Ezmeci bugün yer verdiği konuklarından Hakan'ın kızına şiddet uyguladığını söyleyen anne Senem'e olan tavırı ve soruları ile birçok kadına da ekran başında sinir harbi yaşattı.

Esra Ezmeci

Programında ilk önce şiddet ile suçlanan ve anne Senem'in "damat" olarak kabul etmediği Hakan'ı ayağa kaldırıp fazlası ile sevecen bir tavır ile üzerinde yer alan Ebru ile kalpli fotoğrafı konu yapıp "bakın ne kadar seviyor" diyen Esra Ezmeci, gösterdiği barıştırma gayretlerine rağmen elini dahi öptürmeyen anne Senem'e "neden affetmediğini", Hakan'ı "neden damat olarak görmediğini" ve şikayetini sorunca ekranlara yansıyan kareler "pes" artık dedirtti.

Ezmeci'nin Hakan ile ilgili şikayetini sorduğu anne Senem "çünkü kızımı dövüyor" dediğinde hiç bir sorun yokmuş gibi davranıp, gülümsemeye ve ortamı yumuşatmaya çalışması ağızları açık bıraktı.

Daha sonra ise programın bir yerinde Ebru'nun hamileyken bile Hakan tarafından şiddet gördüğünün iddia edilmesi üzerine ise neyse ki "şiddet kabul edilemez hele ki hamile bir kadına" cümleleri kuran Esra Ezmeci'nin bu geç olan şiddet hassasiyetinin ise o arada aldığı tepki ya da uyarılar ile mi olduğu merak konusu oldu.

Esra Ezmeci Kimdir?

1 gecede 3 kez ilişkiye giriyorum. Çok yoruluyorum'! Esra Ezmeci'den olay paylaşım

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunu ve 35 yaşında.

İstanbul Haliç Üniversitesi'nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapan isim sosyal medya fenımeni olarak da tanınıyor.