Nisan ayı ile birlikte bankaların mevduat faiz oranları patlama yaşamış durumda. Bu anlamda aylık kazanılan miktar 16.000 TL'ye çıkmış durumda. İşte toplu parası olanlara Nisan ayı 32 günlük vadeli mevduat kazancı

Nakit birikimlerini en yüksek faiz oranları ile katlamak isteyenler vadeli mevduat hesaplarını tercih etmeye devam ediyor. Akbank mevduat faiz oranlarının %18,50 seviyelerine kadar çıkarılmasına olanak tanıyan WinWin Hesap ile vatandaşların birikimlerinin en iyi oranlarla değerlendirilmesi sağlanıyor. Akbank’ın yanı sıra Türkiye’nin önde gelen birçok bankası tarafından yeni oranlar duyuruldu. Birçok ayrıcalıklı ve avantajlı bankacılık hizmetleri ile sunulan mevduat hesapları kazandırmaya devam ediyor. Peki, 32 günlük en yüksek mevduat faiz oranları hangi bankada? Alternatif Bank %20,50 faiz oranı ile en yüksek mevduat faiz oranlarını sunmaya devam ediyor. Alternatif Bank’ın hemen ardından ise Burgan Bank, Fibabanka, ING Bank ve Akbank cazip fırsatlar sunan bankalar olarak öne çıkmayı başarıyor. Akbank WinWin Hesap ile ek faiz kazanma fırsatı ve avantajlar ise dikkat çekiyor.

10 Bin TL’nin Faiz Getirisi Ne Kadar?

Talih kuşu kondu! Aylık kazancı 16.000 TL'ye yükseldi! Toplu parası olanlara Nisan ayı 32 günlük vadeli mevduat kazancı... Akbank başta olmak üzere en yüksek faiz oranlarına sahip bankaların mevduat hesapları ile birikimlerini değerlendirmek isteyenler, 32 günlük vadede cazip gelir elde edebiliyor. 10.000 TL birikim için 32 günlük vadede en yüksek faiz oranlarından yararlanmak isteyenler, %20,5 ile VOV Hesap üzerinden net 170,74 TL kazanç elde ederek birikimlerini uzun vadede de katlamaya devam edebilirler.

32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka Hangisi?

Bankaların güncel mevduat faiz oranları özellikle kur korumalı TL mevduat sisteminin devreye girmesiyle yükselmeye devam ediyor. En yüksek mevduat faizi veren bankalar ise şöyle:

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!

·         Alternatif Bank VOV Hesap: %20,5

·         Burgan bank ON Hesap: %20,25

·         Fibabanka Kiraz Hesap: %20

·         ING Bank e – turuncu Hesap: %19

·         Akbank WinWin Hesap: %18,50

·         Denizbank Vadeli Hesap: %18,50

Bankada 1.000.000 TL'si olanlar için 32 günlük kazanç