Talimat geldi! İcralık olanlar, kara listede olanlara müjde! Bankalar birleşti 30 bin, 40, 50 ve 60 bin TL veriliyor! Son dakika haberi olarak bankalardan yeni bir haber geldi.

İcralık ve kara liste de olması bağlamında kredi alamayanlara birtakım bankalar kapılarını açıyor. Bankalardan ötürü icralık ve avukatlık olan şahıslara kredi veren bankalar, 30000 TL ile 60000 TL arasında onay verecekler. Sizlerde İcralık bulunduğunuz amacıyla bankalardan kredi onayı alamıyorsanız, birtakım bankaların yapmış bulunduğu bu kampanyalara katılarak, kredi müracaatı yapılabilir ve 3 sene vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Haberin devamı sayfamızda. İhtiyaç kredisi gibi acil kredi, ihtiyaçlarımız amacıyla bankalara müracaat yaptığımız vakit bankalar bize kredi sicilimizin sorunlu bulunduğu amacıyla onay vermiyor olabilir. 

Talimat geldi! İcralık olanlar, kara listede olanlara müjde!

Borcu yoktur belgesi aldıktan sonra kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank ile eş güdümlü özel bankalar olan Akbank, Şekerbank, Burganbank ve İNG Bank bağlamında kredi başvurularınızı gerçekleştirin. Kişilerin çalışma hali ve sigorta prim hallerine bakılarak 30000 TL ile 60000 TL arasında ilk kredi fırsatı verilebilecek ve bu kredilerde ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapılabilecektir. İcralık ve kara listelik olan vatandaşların kredi kullanmaları, fakat bu şekilde oluyor. Genellikle emekli olan vatandaşlar emekli maaşlarını banka şubelerine transfer ettikten sonra kredi başvurularını yaparak, 60000 TL'ye kadar anında aynı gün amacıylade kimlikle onay alabilirler. Sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız, en az bir senedir aynı iş yerinde sigortanızın yatmış olması gerekiyor, birtakım bankalar sigorta halinuzun kesintili olması halinde sizlerden kefil isteyebilmektedir. 

Kredi müracaatı gerçekleştirmek isteyen bireylerin ilk tercih edecekleri banka, kamu bankası olan Halkbank olabilir. Halkbank, başka bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile eş güdümlü müşterilerine kredi oranlarından yararlandırmaktadır. 

Geliri İyi Olmayan Ailelere Bakanlıktan 2000 TL'lik Yardım Eli! Sosyal Destek Programı Şubat Ayında Devam Ediyor! Geliri İyi Olmayan Ailelere Bakanlıktan 2000 TL'lik Yardım Eli! Sosyal Destek Programı Şubat Ayında Devam Ediyor!

Bankalardan olan icralık ve avukatlık, borçlarımızı kapatarak, bu bankanın şubelerinden müracaat yapmanız gerekiyor. İcralık borçlarınızı ödeyemediyseniz  ve bankaya giderek kredi müracaatı yaparsanız olumsuz cevap alacaksınız. 30000 TL ve 60000 TL arasında verdiği bu kredilerde Halkbank, ilk kredi taksit ödemesinde sizlere 90 gün erteleme yapma olanağı da sunmaktadır. 

Özel bankalar bağlamında  en fazla tercih edilen kullanılan, bankalardan bir tanesi de Şekerbank olmaktadır. Size en yakın Şekerbank şubesine giderek bu bankadan anında kredi müracaatnuzu yapabilirsiniz. Diğer bankalarda bulunduğu gibi icralık ve avukatlık olan borçlarınızı kapattıktan sonra 60000 TL'ye kadar bu banka sizlere kredi onayı verecek. Kredi müracaatı gerçekleştirmek isteyen şahıslar şayet bankaya gitmeden internet üzerinden ya da SMS atarak, müracaat gerçekleştirmek istiyorlarsa bu şekilde gerçekleştirdikleri müracaat ardından olumsuz cevap alacaklardır. Çünkü bu kredi sicilimizin sorunlu bulunduğu ekranlarda hala gözükecektir bu yüzden size en yakın banka şubelerine giderek müracaat yapmanızı öneriyoruz. 

Kredi notunuzu yükselttikten sonra bankalar bağlamında gelir belgesiz şartsız, kefilsiz ve anında krediler kullanabileceksiniz. aldığınız krediler, bireysel gereksinim kredisi olacağı amacıyla 36 ay vadeye kadar prosedür yapılarak verilmektedir. Bazı bankalardaki kredi taksit ödemelerinizde sizi 3 ay erteleme yapma olanağı sunacaktır.