Yüzde 0.48 ile başlayan faiz oranları ile kefil ve herhangi bir şart olmadan kredi çekerek borçlarınızı kapatabilirsiniz. Mevcut kredilerinizi tek bir çatı altında toplayarak aylık taksit tutarlarını yapılandırabilir veya yeniden vade düzenlemesi yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına 5 banka birleşerek daha kolay borç ödeme imkânı sizlere sunulmuştur.

Tam 5 banka birleşti bu sabah 08.00’de detayları açıklandı! 0.48 faizle kefilsiz şartsız borçlarınızı kapatın... Ekonominin temel direği olan bireylere kredi kartları borçlarını kolay şekilde ödeye bilmeleri için gelirlerine uygun olarak ödeme planı hazırla ya bilmeleri için borç birleştirme imkânı sunulmuştur. Birleştiren ihtiyaç kredileri bankalarda bulunan güncel bireysel Kredi kartlarının borçlarını ödenmesi için oluşturulmuştur. Bu da borçların birleştirilmesine dair yeni düzenlemelerin oluşmasını mümkün kılıyor!

Birleştiren Kredi İçin Detaylar!

Bankalara olan borçları yapılandırmak tek bir çatı altında toplamak için borçların güncel durumda olması gerekir. Hangi banka üzerinde borçlarınızı birleştirmek istediğinize öncelikli karar vermeniz gerekiyor. Hangi banka aracılığı ile kredi çekip borçlarınızı kapatacak sanız diğer bankalara bulunan Kredi kartlarınızı iptal etmeniz gerekir. Kredi birleştirmesi işlemi sayesinde borçlarınızı tek elde toplamanız da mümkün hale geliyor.

Çekeceğiniz kredileri vadelerini ve aylık ödeme tutarlarını ödeyebileceğiniz yeterlilikte oluşturmanız önemlidir. 24 aya kadar vade oluşturmanız mümkün durumdadır. Kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranları ödeyeceğiniz birleştirme kredisi faiz oranından daha fazladır. Bunu düşünerek birleştirme yapmak avantajınıza bir durum olacaktır. Bütün bu bilgiler ışığında borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılıyor? İşte bu soruya dair merak edilen ayrıntıların tamamı!

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Borç kapatma ve tek bir çatı altında toplama kredi başvuruları tercih edeceğiniz bankaların şubelerinden ya da internet siteleri üzerinden yapılabilir. Bankaların internet sitelerinde veya şubelerinde çekeceğiniz kredinin faiz oranları vade süreleri ile alakalı detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yaptığınız başvurular en geç bir kaç işgünü içerisinde geri dönüş sağlanarak cevap verilecektir. Kredilerin ödemesini yaparken toplam borcun %50’sinden fazla faiz ödemeyeceğinizi bilmeniz önemli. Kredi çekip yeniden yapılandırma ile icra ve takip masraflarını ödemek zorunda kalmazsınız.