Son Dakika Reuters konuşan Türk yetkili, 13 nisan tarihinde yapılacak Kabine toplantısında gelecek kararları açıkladı! 30 günlük tam kapanma geliyor! 13 Nisan 2021 tarihinde yapılacak Kabine toplantısı kararları daha önce ilan365 dediği gibi olacak. Cu

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!
Son Dakika Reuters konuşan Türk yetkili, 13 nisan tarihinde yapılacak Kabine toplantısında gelecek kararları açıkladı!

30 günlük tam kapanma geliyor!

13 Nisan 2021 tarihinde yapılacak Kabine toplantısı kararları daha önce ilan365 dediği gibi olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önlemlerin daha da sıkıştırılması yönünde talimat vereceği açıklandı. Türk yetkili "Çok sert önlemler almaktan başka çözüm görünmüyor" diyerek gelecek kararların bazıları açıkladı!

Tam Kapanma 30 gün olacak!

Ramazanın başladığı ilk gün olan 13 Nisan tarihinde Kabine kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak. İlk olarak 21 gün tam kapanma, hemen ardından 15 ve 15 gün tam kapanma olacağı iddia edilmişti. Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 30 gün tam kapanma duyurusu yapacağı öğrenildi!

Okullar kapatılıyor!

Yine Reuters'e konuşan Türk yetkili, Okullar tamamen kapatılacağı açıkladı! Okullar 14 Nisan çarşamba günü itibariyle eğitim ve öğretimi durdurma kararı alacağını iddia etti! Okullar normalde bugün Bilim Kurulu kararlarıyla açıklanabilirdi ancak o duyuruyu da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacağı öğrenildi! 14 Nisan 2021 çarşamba günü Uzaktan Eğitime tam geçiş duyurusu gelebilir!

Kabine Toplantısı saat kaçta açıklanacak?

13 Nisan 2021 tarihinde Kabine Toplantısı 16:00'da başlayacak. Erdoğan ve Bakanların hazır olacağı Kabine toplantısı kararları iftardan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak. Kabine Toplantı kararı 20:30 sularında açıklanacak ve tüm Türkiye kararları öğrenecek!

Bilim Kurulu geç kalınmış bir karar!

Kabine toplantısı öncesi bugün yapılacak Bilim Kurulu toplantısı öncesi Bilim Kurulu üyesi, 1 hafta önce tam kapanmaya geçmemiz gerekiyordu. Tam kapanma için 1 hafta geç kalınmış bir karar olacak! Ancak Okullar 14 Nisan tarihinde kapacağı ve Tam kapanma 17 Nisan cumartesi başlayacağı öğrenildi!

Tam Kapanma 17 nisan tarihinde uygulanacak!

30 Gün tam kapanma tarihi de belli oldu! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tam kapanma duyurusu 17 Nisan tarihinde başlayacağı gelen bilgiler arasında!