Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!
Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla magazinin gündemine oturan 49 yaşındaki güzel spiker, oyuncu ve model Defne Samyeli, uzun zamandır özel hayatıyla gündeme geliyor. Cem Yılmaz'ın kendisini Serenay Sarıkaya ile aldatması üzerine hayal kırıklığına uğrayan Samyeli, "Bu durumu Cem'e konduramadım" diyerek üzüntüsünü dile getirmişti.Önceki yıl Kasım ayında başlayan ve yayınlanan 12 bölümün ardından final yapan Sol Yanım adlı dizide "Asena Kutlusay" karakterini canlandıran Samyeli, 49 yaşında olmasına rağmen fit görüntüsüyle genç kızlara taş çıkartıyor.


"49 değil de sanki 19"


Adeta 19 yaşındaki bir genç kız havasını taşıyan güzel oyuncu Defne Samyeli, New York sokaklarını kasıp kavurdu. ABD'de tatil yapan güzel oyuncu, New York caddelerinde çekilen seksi fotoğraflarını Instagram'dan paylaştı. Samyeli'nin paylaşımlarına binlerce beğeni ve yorum yağdı.Siyah taytı ve kısa gömleğiyle caddeleri arşınlayan 49 yaşındaki sunucu adeta yürek hoplattı. Güzel sunucunun 49 değil de 19 yaşında gibi göründüğünü aktaran takipçiler, Samyeli'nin yıllar geçtikçe daha havalı ve güzel birine dönüştüğünü kaydetti.


Defne Samyeli'nin kariyeri!


Star TV, Show TV ve Kanal D gibi kanallarda ana haber spikerliği yapan Defne Samyeli, 1972 yılında İstanbul'da doğdu. ATV'de "Defne Her şey Bambaşka" adlı bir program sunan Defne Samyeli, Eren Talu ile olan evliliğinden Deren Talu (24) ve Derin Talu (17) isimli kızlarını dünyaya getirdi.Eren Talu ile olan evliliğine 2011 yılında son veren Defne Samyeli, en çok dikkat çeken ilişkisi, Cem Yılmaz ile olan birlikteliği oldu. Kurtlar Vadisi Pusu, İstanbullu Gelin ve Hekimoğlu gibi dizilerde rol alan Defne Samyeli, Tek Başına (1994) adlı albümünün yanı sıra Son Arzum (2015) ve Ağla Ağla (2019) adlı teklileri piyasaya sürdü.

Editör: İlan35