%70 daha ucuza satın alınabileceği müjdesi verildi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'nin açıklamasında tüm detaylar ortaya çıktı. Peki bu nasıl mümkün olacak? Tarım alanında yeni destekler. Merak edilen sorular ve yanıtları yazımızda...

Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan gelen duyuru ile birlikte önemli gelişmeler yaşandı. Bakan Vahit Kirişçi, yapmış olduğu açıklamada orman köylülerine seslendi. İhtiyaç duydukları kereste ve odunlar için daha düşük bir ödeme yapabileceklerini belirtti.

%70 Daha Ucuza Alınacak!

Bakan Kirişçi, yaptığı açıklamada sosyal medya üzerinden orman köylülerine seslendi:
”Orman alanında devrim niteliğindeki uygulamaları hayata geçiriyoruz. Orman köylümüzü yeni desteklerimizle yerinde kalkındıracağız. Orman yangınlarıyla mücadelede hayatını kaybeden, anadan, yardan, serden geçen ama yeşil vatandan geçmeyen şehitlerimizi unutmadık, unutmayacağız.”  dedi. Orman köylülerine sağlanacak indirimin %70 olduğu belirtiliyor. Daha ucuz odun ve kereste satın alımı sağlanacak.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Destekler Bitmiyor!

Tarım ve Orman Bakanlığı temelli desteklerde her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmakta. Köylülerin daha az ödeme yapmasını sağlayan ve onlara bu yönde destek çıkan bakanlık, güncel olarak sosyal medya ve resmi internet sitesi üzerinden yapılan yardımları da paylaşmakta.