Tarım Kredi Market olmaz denileni yapmaya devam ediyor. Ayçiçek Yağı fiyatları öyle bir düştü ki vatandaşlar stok yapmaya başladı bile. Herkes kapıda kuyruk oldu. 30 TL, 60 TL, 140 TL'ye satılmaya başlandı

Peş peşe açıklama yapıldı. Tarım Kredi Market 5 litre Ayçiçek Yağında yaptı yapacağını herkes aldın dedi! Vatandaş kuyruk oldu 30 TL, 60 TL, 140 TL... Ayçiçek yağı, herkesin bildiği gelen zamlar sonrasında patlamıştı. 5 Litre Ayçiçek Yağı 250 TL'den satılıyordu. Bu yaşanan fahiş fiyat artışları sonrasında Tarım Kredi Market bu duruma el attı. Ayçiçek ve çoğu ürün amacıyla indirim üstüne indirim yapan Tarım Kredi Market, vatandaşın beraberinde olduğunu bir kez daha gösterdi. İşte haberimizde yer alan detaylar... 

Öncelikle Tarım Kredi Market, 1 litre TK Anadolu Ayçiçek Yağını yalnızca 34,90 liraya satışa çıkardığını açıkladı. BİM-A101 ve ŞOK marketlerde 100 TL'ye satılan 2 litrelik Ayçiçek yağı bağlamında bomba bir indirim yaptı. 2 Litre Ayçiçek Yağı fiyatı 60 TL oldu. Tarım Kredi Marketleri Teneke kutu 5 litrelik Ayçiçek yağını yalnızca 140 liraya satışa çıkaran Tarım Kredi Market, pet şişelerde tespit edilen 5 litrelik Ayçiçek yağını ise 143,90 liraya raflara yerleştirmiş durumda. Bu ürünleri başka marketten almak isterseniz 2 katı fiyat ödersiniz. 

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri vatandaşları mutlu etmeye devam ediyor. Bim, Şok ve A101 gibi marketlere göre daha ucuz ürün satması için açılan  Tarım Kredi marketleri şu an pazarının en düşük fiyatlarını tüketiciye getiriyor.  Diğer büyük marketler olan BİM-A101 ve ŞOK'ta 170 TL ve 190 TL aralığında olan 5 litre Ayçiçek yağı fiyatları Tarım Kredi marketlerinde 119 TL olarak sunuluyor. Haberi alan herkes Tarım kredi marketlerine giderek yağ kuyruğuna girdi bile. 

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal açıklama yapmıştı 

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal Ramazan ayı evvel açıklama yaptı. Artan enflasyon ve detaylı nedenlerden kaynaklı besin ürünlerinde fiyatlar alıp kafasını gitti. Bundan mustarip olan vatandaşları rahatlayacak açıklamalar yaptı. Güldal Ayçiçek yağı, pirinç, nohut ve aynısı esas besin ürünlerinde, hububat ve bakliyat seçeneklerinde TMO satış noktalarında cazip fiyatlar sunulacağının altını çizdi. Öte yandan ise belirti edilen ürün fiyatlarının son derece uygun civarda tutmaya özen gösterdiklerini söyledi.