Her yıl Ramazan ayında ATV ekranlarında iftar ve sahur programı yapan Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu canlı yayında gelen soru ile çileden çıktı. Her ramazan ayında Nihat Hatipoğlu'na sorulan sorular gündeme gelirken ünlü İlahiyatçı ilk kez bu kadar sert tepki verdi. İşte Nihat Hatipoğlu'nun çılgına döndüğü o anlar…

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu Her ramazan ayı ve dini günlerde ATV ekranlarında program yapıyor. Bu yıl da Ramazan ayında sahur ve iftar programı ile izleyici karşısına çıkan Nihat Hatipoğlu'na canlı yayında izleyicilerde soru sorma şansı buluyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da oruç soruları gündeme otururken bazen sosyal medyada da sorulan sorular alay konusu oluyor. Nihat Hatipoğlu'na gelen sorular arasında Diş fırçalamak günah mı, yanlışlıkla su içtim orucum bozuldu mu gibi sorular yer alsa da bu defa gelen soru Ünlü ile hayatını çileden çıkardı. Bugüne kadar büyük sabırla sorulara yanıt veren Nihat Hatipoğlu bu defa sert tepki gösterdi.

İlk kez bu kadar sinirlendi

Ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, iftar ve sahur saatlerinde canlı yayında izleyicilerden gelen soruları yanıtlıyor. Bugüne kadar sorulan sorular karşısında her zaman sabırla cevap vermeyi Başaran Nihat Hatipoğlu bu defa gelen bir soru karşısında kendini tutamadı. Telefonla canlı yayına bağlanan bir izleyici Nihat Hatipoğlu'nun hitabını eleştirdi. İzleyici, Hazreti Vahşi’ye Hazreti denmesinin doğru olmadığını belirtirken Nihat Hatipoğlu ise bu ifadeler karşısında çılgına döndü.

"Sen kimsin ya? Edep”

Nihat Hatipoğlu canlı yayında gelen tepki karşısında sinirlerine hakim olamadı. Telefondaki izleyiciyi azarlayan Nihat Hatipoğlu, "Sen kimsin ya? Edep. Her kitapta böyle geçiyor” diyerek Tepkisini gösterdi. Ardından sakinleşmeyen Nihat Hatipoğlu bu defa da "Kendini çok bildiğini zannediyorsun. İki kelime okumuşsun okuduğunu da yanlış okumuşsun. Senin ne haddine? Sen kimsin? Önce peygamberin sahabesine nasıl böyle dersin?" ifadelerini kullandı.