Tarım Kredi Marketleri indirim bombalarını ardı ardına bırakmaya devam ediyor. Artık Ramazan ayının sonuna gelinirken yapılan indirimler sonrasında vatandaşlar kapıda kuyruk oldu.

Zincir marketlerde yaşanan fiyat artışları yurttaşların canını sıkmaya devam ediyor. Çok sayıda üründe indirim uygulamaya başlayan Tarım Kredi Marketler yurttaşların gereksinimlerini en makul fiyatlarla karşılamaya çalışıyor.  Aşağıda yer alan listede vatandaşlar esas besin ürünleri ile eş güdümlü günlük hayatta sıkça sarfedilen başka ürünlerin fiyatlarını inceleyebilirler. Alışveriş evvel ise ilgi edilmesi gereken bir başka konu söz konusu ürünlerin market satış fiyatları olması. Online satılan ürünlerde fiyatlar değişik olabilir. Müşteriler çevrimiçi alış verişlerinde bu konusu göz önünde bulundurmalılar. 

Alım kuvveti zorlaşan ürünlerin başında gelen Ayçiçek yağı amacıyla şok bir indirim yapan Tarım Kredi Market, 5 litrelik pet şişedeki Ayçiçek yağını 150 liraya satışa çıkardı. Bunun yanısıra TK Anadolu markasının üretmiş bulunduğu 1 litrelik Ayçiçek yağı ise yalnızca 32,90 liraya raflardaki konumunu aldı. Diğer marketlere ve başka markalara göre olabildiğince makul fiyatlarla raflara ürünleri dizen Tarım Kredi Market, yalnızca bununla da kalmadı! İşte başka indirimli ürünler…

TK Marka domates salçasının 830 gramını 10,90 liraya satışa çıkaran Tarım Kredi Market, aynı vakitte TK marka Ramazan erzak kolisinin adedini de 169 liraya satışa çıkardı! Türem Marka 30’lu M boyundaki yumurtaları 43,95 liraya raflara dizen Tarım Kredi Market, Karacaköy markanın 30’lu yumurtasını ise 54,50 liraya satışa çıkardı! TK marka 2 kiloluk unları 17 liraya, TK marka 3 kiloluk unu ise 22 liraya satışa yayınlayan Tarım Kredi Market, çoğu besin ürününde görkemli indirimler yapmaya devam ediyor. 

Tarım Kredi Marketler İndirimli Fiyatlar

Familia plus havlu kağıt 6’lı satış fiyatı: 19.90 TL'den satılıyor

Molfix jumbo 30’lu bebek bezi satış fiyatı: 54.90 TL'den satılıyor

Bingo soft konsantre yumuşatıcı satış fiyatı: 27.90 TL'den satılıyor

Osmancık pirinç satış fiyatı: 13.90 TL'den satılıyor

Erpiliç taze bonfile satış fiyatı: 56.90 TL'den satılıyor

Kızılay doğal maden suyu satış fiyatı: 8.90 TL'den satılıyor

Çok Acil Mühendis, Gözcü, Tekniker ve Elektrik Zabiti Aranıyor! 1 Mart'ta İş Başvuruları Bitecek Çok Acil Mühendis, Gözcü, Tekniker ve Elektrik Zabiti Aranıyor! 1 Mart'ta İş Başvuruları Bitecek

Domates salçası 830 gr satış fiyatı: 9.90 TL'den satılıyor

Yeşil mercimek satış fiyatı: 23.90 TL'den satılıyor

Patlatmalık mısır satış fiyatı: 7.90 TL'den satılıyor

Peynir tipleri satış fiyatı: 23.90 TL'den satılıyor

Hellim peynir satış fiyatı: 13.90 TL'den satılıyor

Cevizli yaz helvası satış fiyatı: 15.90 TL'den satılıyor

Kakaolu yer fıstığı kreması satış fiyatı: 21.90 TL'den satılıyor

Organik kara çay satış fiyatı: 32.90 TL'den satılıyor

Nar ekşisi satış fiyatı: 28.90 TL'den satılıyor