Tarım kredi marketleri vatandaşları bayram ettirmeye devam ediyor. Bu anlamda Ayçiçek Yağı fiyatlarında damping yapılmış durumda. Ayçiçek yağı fiyatı 30 TL, 60 ve 87 TL arasında satılıyor. Haberimizin detayları sayfamızda

Her vakit makul fiyatlı satışları ile öne çıkan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri Ramazan aynının artık sonuna gelmeye başlamasıyla indirimli ürün miktarını da artırdı. Ayçiçek yağlarının yanı sıra esas besin ürünlerinde de indirime giden Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, Ayçiçek Yağı fiyatlarında damping yaptı. Peki, TMO marka ayçiçek yağı 1, 2 ve 5 litre ne kadar, kaç TL? Tarım Kredi Kooperatifi marketleri 5 litre ayçiçek yağı kaç TL oldu? 

Tarım kredi market Ayçiçek Yağı fiyatları

Ayçiçek Yağı 1 LT: 30.90 TL'den satılıyor

Ayçiçek Yağı 2 LT: 67.90 TL'den satılıyor

Anadolu Ayçiçek Yağı 2 LT: 60.90 TL'den satılıyor

Anadolu Ayçiçek Yağı 5 Kg: 140.90 TL'den satılıyor

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Ayçiçek yağı fiyatları gün gün merak edilirken birtakım marketler ve satış yerleri de 5 lt ayçiçek yağı fiyatı amacıyla kampanyalar düzenliyor. TMO ayçiçek yağı fiyatı amacıyla güncelleme gitti. PTT AVM’de satılan 5 lt TMO ayçiçek yağı fiyatı 120 TL’ye düşürüldü. 5 lt ayçiçek yağı fiyatının 125 TL bulunduğu görenler alabilmek amacıyla PTT AVM sitesine akın etti. Stokların vakit vakit sona erdiği PTT AVM'de şu an ayçiçek yağı devam ediyor. Ayçiçek yağı fiyatı söz hususu fiyattan stoklarla sınırlı olarak satılacak. Zincir marketlerde markasına göre henüz 5 lt ayçiçek yağı fiyatları 140 TL’den başlıyor. 

Tarım kredi market Ayçiçek Yağı fiyatları için indirim açıklaması geldi 

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal, "TMO olarak ayçiçeği yağı satışı da yapıyoruz. 5 kilogramlık ayçiçeği yağını Tarım Kredi marketlerinde 129 liradan satışa sunduk" dedi. Hububat, pirinç ve bakliyat ürünlerinde rastgele bir arz eksikliği söz hususu olmadığını ifade eden Güldal, hem stoklar yeterli hem de besin üretimi ve akışında, tüketiciye ulaşmasında daralma yok’’ dedi.

"Bu ürünlerin fiyatının uygun bulunduğu tüketiciler doğrultusundan değerlendiriliyor ve şunlar yoğun rağbet görüyor. TMO olarak ayçiçeği yağı satışı da yapıyoruz. Ayçiçeği yağının 5 kilogramlık tenekelerde satışını Tarım Kredi marketlerde gerçekleştiriyoruz. Bu ürünü de pazarının olabildiğince altında 129 liradan satışa sunduk. Böylece yurttaşların uygun fiyatlarla bu ürünlere erişme imkanını sağlamış oluyoruz. Hububat, pirinç ve bakliyat ürünlerinde rastgele bir arz eksikliği söz hususu değil, hem stoklar yeterli hem de besin üretimi ve akışında, tüketiciye ulaşmasında daralma yok. TMO'nun müdahaleleriyle bu ürünlerin fiyatları uygun civarda tutulmuştur."