Tarım Kredi marketlerinde indirime giren et ve diğer ürünler gündem oldu. Et ve Süt Kurumu'nun uygun fiyatlı etlerinin burada satıldığı belirtildi. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü'nden açıklama geldi. İşte ucuzluğuyla bilinen marketteki son durum...

Tarım Kredi Marketleri piyasa fiyatının çok daha altında sattığı ürünler ile gündeme geliyor. Artan enflasyonla birlikte vatandaşlar artık birin ikinin hesabını yapmaya başladı. Her hafta gelen zamlardan ötürü Tarım Kredi Marketlerindeki fırsatlar daha fazla dikkat çekmekte. Et satın almak isteyenlerin yeni durağı ise yine bu marketler oluyor.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Et Fiyatları Düştü mü?

Et ve Süt Kurumu'nun satmış olduğu eti sattıklarını belirten Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın,  "Piyasa fiyatlarının yarı fiyatına satıyoruz. Bakanlığımızla görüşmeler yaptık. Muhtemelen market sayısını bine çıkaracağız. Diğer marketlerimizde de normal piyasa şartlarında paketli ambalajlarda et satmaya devam ediyoruz" dedi.

En Ucuz Ürünler Burada!

Tarım Kredi marketlerinin yüzlerce üründe en ucuz fiyatı sundukları belirtildi. Bu gelişme neticesinde marketlerden alışveriş yapacaklara çeşitli bilgiler verildi. Şube sayısı diğer zincir marketlere göre daha düşük kalsa da sunduğu avantajlarla adından söz ettirdiğini belirtelim. Tarım Kredi marketlerinde aktif olarak kampanyalar devam etmekte.