Galatasaray Kasımpaşa kadrosu belli oldu! Galatasaray'da Taylan Antalyalı, Belhanda, Onyekuru ve Ryan Donk kadroda yok! Kupada Alanyaspor maçında alınan yenilgi sonrası Fatih Terim rotasyon mu yaptı yoksa Taylan, Belhanda, Onyekuru ve Donk sakat mı taraftar merak ediyor!

Galatasaray Kasımpaşa kadro sürprizi!

İmparator lakaplı Fatih Terim'den sürpriz kadro! Fatih Terim, Taylan Antalyalı, Belhanda, Onyekuru ve Donk ilk 11'e almadı! Taylan, Belhanda, Onyekuru ve Donk sakat mı Galatasaray Kasımpaşa maçında neden yok sorusunu merak ediyor!

Donk, Onyekuru, Belhanda ve Taylan sakat mı?

Galatasaray Kasımpaşa maçında Donk, Belhanda, Onyekuru ve Taylan Antalyalı sakat değil! İmparator Fatih Terim kararıyla Taylan, Donk ve Onyekuru yedekler arasında. Belhanda, Taylan, Donk ve Onyekuru herhangi bir sakatlık yok! Ömer Bayram, Gedson Fernandes, Luyindama ve Etebo bu isimler arasında yer alırken bir sürpriz de Kerem'den geldi!

Kerem Aktürkoğlu Galatasaray Kasımpaşa maçında 11'de!

Galatasaray Kasımpaşa maçında Donk, Onyekuru, Belhanda ve Taylan yedekler arasında yer alırken 11'de Belhanda yerine Kerem Aktürkoğlu forma giyecek. Tüm Galatasaray taraftarı Kerem Aktürkoğlu performansını merak ediyor!