Denizbank tarafından başlatılan yeni kampanyada 40000 TL'ye kadar nakit kredi ödeme alacak olan vatandaşlara duyuru paylaşıldı.

Denizbank, yaptığı kampanyalar ile birlikte vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerini Ocak ayı içinde vereceğini açıkladı. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden başlatılan bu kampanyalar da Denizbank, kredisini kullanacak olan vatandaşlara bankalar, 40000 TL'ye kadar kredi ödemesi vereceğini duyurdu. 

Başvuru şartlarına uygun olarak kredi ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşların 40000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi alabilmesi için bankanın yapmış olduğu kredi politikalarına uygun müşteri olup, kredi başvurusunu da uzaktan yapması gerekiyor. 

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler için destek kredi kampanyası başlatacak olan Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. 

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

DENİZBANK SMS KREDİ

Denizbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi için bankanın SMS kredi servisini kullanabilir ve bu bankanın yapmış olduğu kampanyadan yararlanmak için düşük faiz oranlarıyla birlikte banka şubelerine gitmeden de kredi kullanabilmektedir. Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri alabilmeleri için kredi puanı 1500 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi puanı uygun olan tüm vatandaşların nakit kredi kullanabilmek için Denizbank şubelerine gitmeden de mobil uygulamalar üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. 

Bankanın SMS kredi servisini kullanarak hemen ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e mesaj atarsanız kredi başvurunuz anında değerlendirilip sizlere sonuç gönderilecektir.

36 ay vadeli olarak bu krediyi kullanabilirsiniz. Banka kredi onayı verdiğinde kimliğinizle en yakın Denizbank şubesinden kredi kullanacaksınız.

Banka ayrıca Deniz mobil uygulaması üzerinden ve internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yaptırmaktadır. Denizbank kredi başvurusu internet üzerinden yaparsanız mobil bankacılıktan onay aldığınız krediyi hemen hesabınıza atabilirsiniz.