Son dakika müjdesi! Sadece T.C. Kimlik numarasıyla başvuru yapan vatandaşlar 25.000 TL ödeme alıyor! Üstelik 3 ay geri ödemesiz şekilde ödeniyor. Son başvuru!

Vatandaşlar pahalılaşan temel gıda maddeleri, yükselen ve %61'le rekor kıran enflasyon ve devam eden ekonomik olumsuzluklar nedeniyle zor bir dönemden geçerken müjde gibi açıklama o bankadan geldi! Sadece T.C. Kimlik numarası ile hiçbir şart aranmadan başvuru yapan herkese anında 25.000 TL ödeme yapılacak! Üstelik geri ödemeler de 3 ay sonra başlayacak. 3 ay geri ödemesiz düşük faizli ve uygun vade seçenekli 25 bin TL Kredi paketi için başvurular açıldı. Adeta başvuru patlamasının yaşanmasıyla birlikte vatandaşlar acil nakit ihtiyaçları için koşa koşa o bankaya müracaat ediyor. Peki 25.000 TL 3 ay geri ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Hangi banka sadece TC Kimlik ile kredi veriyor? Acil nakit ihtiyacı çeken vatandaşlar için ilaç gibi kredi müjdesinin tüm detaylarını haberimizde sizler için hazırladık...

kredi2-1

Garanti BBVA 3 Ay Ödemesiz 25 Bin TL Kredi Fırsatı

Kredi Almak İsteyenler Akbank Sitesine Girsin! 100.000 TL Hazırlandı! Başvuru Yapan Onay Alıyor Kredi Almak İsteyenler Akbank Sitesine Girsin! 100.000 TL Hazırlandı! Başvuru Yapan Onay Alıyor

Türkiye'nin önde gelen özel sektör bankalarından Garanti BBVA, ekonomik olarak zor bir süreçten geçilen bu dönemde vatandaşları rahatlatacak kredi paketlerini peş peşe açıklamaya devam ediyor. Garanti BBVA'nın son müjdesi Bayram ayıyla birlikte acil nakit ihtiyaçları artan vatandaşlar için adeta nefes aldıracak cinsten. Üstelik kefilsiz ve şartsız sadece T.C. kimlik belgeniz ile başvuru yapabilmeniz de kredi kullanmakta büyük kolaylık sağlıyor. 25 Bin TL üst limitli kredi paketinde %1,89 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. Geri ödeme konusunda da büyük esneklik sağlayan Garanti BBVA, 3 ay geri ödemesiz kredi paketiyle vatandaşa bu zorlu dönemde nefes aldırıyor.

Garanti BBVA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi başvuruları, Garanti İnternet Şubesi, Garanti BBVA Mobil bankacılık uygulaması, SMS bankacılığı ve Garanti BBVA şubelerinden bizzat müracaat ile alınıyor. Garanti BBVA kredi paketlerine başvurularınız 1-3 iş günü içerisinde sonuçlandırılarak tarafınıza olumlu veya olumsuz dönüş sağlanıyor. Garanti BBVA 25 bin TL, 3 ay geri ödemesiz kredi başvurunuz onaylanır onaylanmaz ödemeniz vadesiz TL Mevduat hesabınıza aktarılıyor ve kredi tutarınıza ulaşımınız saniyeler içerisinde sağlanıyor.