Banka, kimlik numarasını SMS gönderen müşterilerine 22 bin TL'lik kredi veriyor. Üstelik kredi notunuza iyi ise kredinizi hemen alabilirsiniz. Nakit ihtiyacı olanların bu fırsatı kaçırmayacağı belirtiliyor. Düşük faiz oranlı kredide faizin %1,79 olması da avantaj.

Ziraat Bankası'nın kredi kampanyası büyük ses getirdi. 22 bin TL kredi çekmek isteyen müşteriler, fırsatı en iyi şekilde değerlendirebilmek adına nasıl başvuru yapacaklarını araştırıyor. Düşük faizli kredide kampanyayı kaçırmamak için sizlere tavsiyemiz SMS ile başvuru yapmanızdır. Kampanya sona ermeden ne yapmanız gerektiğinden söz edelim.

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor

22 Bin TL Kredi Şartları

22 bin TL'lik kredi şartları arasında öncelikli olarak kredi notunuzun belirli bir seviyenin üstünde olması önem taşıyor. Çünkü kredi notu düşük olan kullanıcılara bankalar kolay kolay kredi vermemektedir. Yine de başvuruda bulunarak şans değerlendirmeye girebilirsiniz. Verilecek ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için SMS, dijital bankacılık, mobil uygulama ve banka şubesi seçeneklerinden birini kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

%1,79 Faiz Oranıyla Verilecek

Kredinin %1,79 faiz oranı ile verileceği öğrenildi. Düşük faizli olmasından ötürü Ziraat Bankası'na yoğun bir talep oluşmuş vaziyette. Belirttiğimiz üzere, bankanın müşterisi olanlar ve hatta emekli maaşı alanlar bir adım önde. Düzenli geliriniz var ve bunu kanıtlayabiliyorsanız kredi çekme işlemleriniz kolaylaşacaktır. Sigortalı çalışanların gelirini mutlaka kanıtlaması gerekiyor. Gelir belgenizi ibraz ederseniz kredi çekmenizin önünde engel kalmayacaktır. Aksi halde gelir elde ettiğiniz kanıtlayamazsanız tam tersi bir durum söz konusu olacak.

TC Kimlik ile SMS Başvurusu

TC kimlik numaranızı kullanarak SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sayede saniyeler içerisinde yanıt alacak ve krediyi kullanıp kullanamayacağınızı öğrenebileceksiniz. Ziraat Bankası'nın diğer kampanyalarına erişmek isterseniz de tavsiyemiz mobil uygulamayı kullanmanız.