TC kimlik numaranızı yazın! 30 bin 40 bin ve 50 bin TL ödeme alın! Başladı!

T.c kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurularda Kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişileri yeni bir kampanya başladığı açıklandı. Denizbank ile birlikte Garanti Bankası yapmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yeni bir bireysel kredi başlattığını açıkladı.

Kimlik numarası üzerinden yapılan işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden yapmış oldukları başvurular ile birlikte Kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenecektir. 

Denizbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden başlatmış olduğu duyuruda nakit ihtiyacı olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için Cep telefonunuz üzerinden ücretli bir mesaj atarak hemen ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. 

Cep telefonunuz üzerinden kredi yazının boşluk bırakın t.c kimlik numarasını yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazarak 32 80 numarasına göndermeniz durumunda Denizbank üzerinden cebimde Kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Denizbank üzerinden mobil uygulama aracılığı ile birlikte sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek Kredi alabilirsiniz.

Emekliye 10000 TL ödeme! Başvuru Yapan Tüm Emeklilere Ödenecek Emekliye 10000 TL ödeme! Başvuru Yapan Tüm Emeklilere Ödenecek

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurusu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlık ise Garanti Bankası şubelerine giderek işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsunuz başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi hemen yapabilir ve internet üzerinden kredi kullanımınızı gerçekleştirebilir veya müşteri hizmetleri numarası üzerinden de işlem yapabilirsiniz.