Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi ödemesi alacak olan kişilere, Denizbank tarafından duygu paylaşıldı.

Acil para isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere, Denizbank tarafından kredi ödemesi verileceği haberi geldi. Nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde 50000 TL'ye kadar sizlere kredi ödemesi verilerek, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak sizlere düşük faizli kredi imkanı, Denizbank tarafından sağlanmaktadır. 

Daha önce bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmış olan tüm vatandaşlar, düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu, Denizbank üzerinden hızlı bir şekilde yapabilir, 50000 TL kredi ödemesi alabilmektedir. 

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Tc kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da kullandırılacaktır. Başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda, diledikleri zaman kredi ödemelerini alabilirler ve Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de masrafsız, gelir belgesiz ve ye imza atmadan hep ihtiyaç kredisi almanın keyfini yaşayabilirler. 

Denizbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak gelir belgesiz ve kimlikle sadece 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler cep telefonundan SMS atarak bu krediye başvuru yapabilirler.

  • Kredim yazıp boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazdıktan sonra 3280’e mesaj atarsanız gelir belgesiz ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Banka üzerinden ayrıca WEB sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet sitesine girdiğinizde kredi başvuru formunu doldurup ne kadar onay alacağınızı cep telefonuna gelen mesajla öğreneceksiniz.