TC kimlik numarası son rakamları 6-5-4-3-2-1-8-0 Olanların Hesaplarına 80.000 TL ödeme oluyor, Bugün sabah başladı

A101 Tüm Makineleri İndirimle Satıyor: Çay, Kahve, Kurutma ve Waffle Makinesi Fiyatı Düştü! A101 Tüm Makineleri İndirimle Satıyor: Çay, Kahve, Kurutma ve Waffle Makinesi Fiyatı Düştü!

Kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni bir kredi kampanyası duyurusu bu sabah itibariyle başladı. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılır ve sizleri 80.000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi gerçekleştirilir. 80.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit kredi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için bu bankalardan 24 ay vadeli Kredi kullanabilmektedirler. 80.000 TL altında da ihtiyaç kredisi alabilirsiniz ve bu kredileri kullanmak isteyen vatandaşların banka hesapları olmaları durumunda şubelere gitmeden de işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Denizbank üzerinden başlatılan 80.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanmak isteyen kişiler başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda işlemlerini gerçekleştirebilecekler ve nakit kredi ödemelerini hızlı bir şekilde aynı gün içinde hesaplarına yatırarak kullanabileceklerdir. nakit kredi almak istiyorsanız sizler de yapılan bu kampanyalara hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilir ve dilediğiniz zaman Başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank aynı zamanda sms ile de ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Denizbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız kredim t.c kimlik ve doğum tarihinizi yazarak 32-80 numarasını mesaj gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası üzerinden de t.c kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulama sonrasında kredi puanı 1400 ve üzerinde olan vatandaşlar gelir belgesiz kredi kullanabiliyorlar . Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız 1400 ve üzerinde kredi puanı olan vatandaşlar bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilir ve buradan nakit kredi kullanabilmektedir. 80.000 TL 24 ay vadeli Kredi değerlendirmesi yapılarak sizlere ne kadar kredi onayı verildiği görülecek ve onaylanan kredi banka hesabı olan kişilere Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden 7/24 kullanılma sunulacaktır.