TC kimlik numarası üzerinden 20.000 TL ödeme hesabınıza yatıyor...

T.c kimlik numarası üzerinden hesabınızı 20.000 TL nakit kredi ödemesi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak 36 ay vadeli Kredi ödemelerinizi hesabınıza hemen yatırabilirsiniz. T.c kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşların 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilecekleri bu kampanyalar dahilinde Kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarımıza yatırılacaktır. 

Yapı Kredi Bankası kimlik numarası üzerinden sorgulama yaparak kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlara 20.000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma imkanı sağlıyor. Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda cep telefonları üzerinden mobil uygulaması aracılığı ile veya SMS atarak Kredi başvurusunda bulunabileceğini söyleyebiliriz. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Yapı Kredi Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak ne kadar kredi onayı aldığınızı öğrenmek istiyorsanız cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek bireysel t.c kimlik aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

44 11 numarasına gönderilen mesaj sonrasında kredi onayı alan tüm vatandaşları bankanın mobil uygulaması üzerinden veya sizi en yakın Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte onaylanan tutar kadar kredinizi 36 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz.