TC kimlik numarası üzerinden hemen ödeme almak isteyenlere limit yayınlandı: 30.000 TL

Kimlik numaranız üzerinden 30000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara, QNB Finansbank'in yapmış olduğu kampanyanın tanıtımını resmi internet sitesi üzerinden yaptı. Son zamanlar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların en çok tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen QNB Finansbank, yaptığı SMS Kredi Servisi numarası ile birlikte hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlıyor. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve almış olduğunuz bu krediyle birlikte Finansbank'ın yapmış olduğu kampanyaya katılarak, 36 ay vadeyle hemen 30000 TL krediyi aynı gün içinde hesabınıza yatıra bileceksiniz. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Başvuru 

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak için banka kredi puanını bilmesi gerekmektedir. Banka kredi puanı 1300 üzerinde olan vatandaşlar TC kimlik numarasını 50 30 numarasına göndererek, bu bankadan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden yapmış olduğunuz mesaj sonrasında banka, değerlendirmeyi genel müdürlük tarafından otomatik olarak yapacak ve sizlere nekadar kredi onay aldığınızı mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gönderecektir. 

Bankadan ayrıca şubelere giderek kimliğinizle birlikte kredi başvurusu yapabilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.