TC kimlik numarasına 4000 TL ödeme yattı! Kimlik kartınız ile hemen gişelerden çekin!

Kimlik numaranız üzerinden 4000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara kampanya başlatan Denizbank, yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte hızlı bir şekilde ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar, 3 ay ertelemeli krediler hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak alabilmektedir. Denizbank 4000 TL'ye kadar kredi imkanından faydalanacak olan kişilere, ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yaparak uzun vadelerde ödeme kolaylığı sağlamaktadır. 

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi işlemlerim yapmak istiyorlarsa, öncelikli olarak kredi notunu sorguladıktan bankadan ne kadar kredi onay aldıkları hakkında bilgiler verilmektedir. Denizbank kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlardan şunu yapmak için en yakın banka şubesine giderek işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. 

Akaryakıt Alışverişinde Büyük İndirim Sizleri Bekliyor! Vakıfbank Hesabı Olanlar Dikkat! Akaryakıt Alışverişinde Büyük İndirim Sizleri Bekliyor! Vakıfbank Hesabı Olanlar Dikkat!

4000 TL nakit kredi ödemesi...

Nakit ihtiyacı olan kişiler, Denizbank üzerinden başvuru yapmak için banka şubesine gitmeden işlem yapmak istiyorsa, SMS atabilir. Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve onaylanan kredi lazım ne kadar olduğunuda, göreceksiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden 32 80 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarınıza yatırılması için bankadan müşteri numaranız ile hesap bilgilerinizi vererek, internet şifresi almanız ve bu şifre ile birlikte de kredinizi kullanmanız gerekmektedir.