Garanti BBVA Bankası 6 aylık erteleme ile 6 bin lira tutarında kredi kullandıracak. Kredi için başvurular başladı. Garanti Bankası tarafından 6 ay ertelemeli 6 bin lira tutarlı kredi başvuruları başladı. Başvuru ile ilgili detaylar haberimizde…

Garanti Bankası kendi müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi imkânı sunuyor. Kredi başvurusunda bulunacak olan kişilere kredi notuna göre faiz oranı uygulanıyor. Banka kredi için onayı sadece kimlik ile veriyor. Bankanın uyguladığı en düşük faiz oranı yüzde 1, 49 en yüksek faiz oranı ise yüzde 1,94 olarak belirlendi.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Kredi faiz oranları başvuru yapan kişinin kredi notuna göre değerlendirme yapılarak belirleniyor. Kredi notu yüksek olan kişilere düşük faiz oranları ile kerdi kullanımı sağlanıyor. 6 bin lira tutarlı kredi için başvuruda bulunacak olan kişilerin aynı işyerinde 3 ay sigortalı olarak çalışmış olması gerekir. Bu şartların sağlanması durumunda kredi başvurusunda bulunabilir.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyenler en yakın banka şubesine giderek kimlik ile başvuru yapabilir. Banka tarafından ön plana çıkarılan şartları sağlamanız durumunda 6 ay ertelemeli kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapıldığında onay alınması durumunda aynı gün kredi kullanılır. Gün içerisinde kullanılacak olan kredide en fazla 36 ay vade ile 3 aylık vade imkânı tanınıyor. İlk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkânı da mevcut bulunuyor.

Garanti Bankası Online Kredi Başvurusu

Banka şubesine gidecek kadar zamanı olmayan kişiler, banka üzerinden hesabı bulunanlar banka şubesine gitmeden 6 bin liralık kredi başvurusunda bulunabilir. Onaylanan krediyi şubeye gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için internet bankacığı şifresine ihtiyaç duyulur. İnternet bankacılığı şifresi ile mobil uygulamaya giriş yapılarak kredi için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredisine ayrıca internet üzerinden de başvuru yapılarak girilebilir. Başvuru formu doldurularak kredi başvurusunda bulunabilir. Krediyi kullanabilmek için hesap açılabilir. Online kredilerini hesaplarına aktarabilir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için öncelikle banka üzerinde hesabın olması gerekir.