TC Kimlik Numarasına Ödemeler Bu Hafta Son: 22.000 TL Ödeme Almak İçin Yapmanız Gerekenler Yayımlandı!

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Kimlik numarası üzerinden 22000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara destek kampanyası yapan Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, 36 ay vadeli kredi kampanyası ile birlikte vatandaşları hızlı bir şekilde düşük faizli nakit kredi kullandıracak. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyaya katılacak olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri halinde uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan işlemlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara bankalar hızlı bir şekilde sonuç vererek, hemen aynı gün içinde işlem yapacağını duyurdu. 

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde, işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabilirsiniz. Denizbank, Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, TC kimlik numaranız üzerinden 22000 TL kredi ödemesi almak istiyorsanız, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için cep telefonunuz üzerinden SMS atabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda ne kadar onay aldıklarını görebilmektedirler. 

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunu, Denizbank üzerinden yapacak olan vatandaşlar, cebimde kredi kampanyasına katılmaktadır. Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Sms ile kredi başvurusunu eğer yapı Kredi Bankası üzerinden yapmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak ve aralarda boşluk bırakarak, 44 11 numarasına göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde yapılacak olan başvurularda 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sizlere gösterilmektedir.