TC Kimlik numarasına QNB Finansbank üzerinden 35000 TL Ödeme yatacak! Başvuru Yaparak hemen alınacak!

Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz, bankaların başında gelen QNB Finansbank, yaptığı yeni kampanya ile birlikte cep telefonunuz üzerinden SMS atarak sizlere 35000 TL kredi ödemesi yatıracağını açıkladı. QNB Finansbank, resmi internet sitesinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, kredi ihtiyacı olan vatandaşlara sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapıldığını ve son yapılan kampanyada ise 36 ay vadeli 35000 TL kredi kullandırılacağını açıkladı. 

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilecekleri bu kampanyaları katılmaları halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenecektir. Banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilmeleri için başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar üzerinden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabileceğini de söylemek isteriz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvuru yapacak olan kişilere en yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. 

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek, için cep telefonunuz üzerinden SMS atarak işlem yapabilirsiniz. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, onaylanan kredinizin ne kadar olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. 

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi onayı almanız durumunda, onaylanan tutarı, kendi hesabınıza yatırmak, bütün şubelere gitmeden mobil uygulamaları da kullanabilirsiniz. 

30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak ve onay alacak olan tüm vatandaşlar, kimlik numaraları üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız da sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemleri yapılacağı açıklandı. Cep telefonunuz üzerinden mobil uygulamalar aracılı ile birlikte 30000 TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli geri ödeme tablosu ile birlikte bu krediyi geri ödeyeceksiniz.