TC kimlik numarasını yazarak alacaksınız, Bankadan başvuru yapanlara 32.000 TL'ye kadar nakit ödeme verilecek, Banka son şans dedi...

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Son dakika yapılan İhtiyaç Kredisi kampanyası ile birlikte Akbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 32000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alabilecek. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için bireysel ihtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredileri yararlanmak isteyen vatandaşların banka müşterisi olması durumunda avantajlı kredi seçenekleriyle birlikte ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Akbank, resmi internet sitesinden yapmış olduğu duyuruda, mart ayı sonuna kadar düşük faiz oranları ile birlikte bireysel olan ve on sekiz yaşından büyük olan herkeze bu kredileri açacağını açıkladı. 

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU 32000 TL 

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olup, banka kredi puanınızın yüksek olması istenmektedir. Banka kredi puanı yüksek olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini banka üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve nakit kredi kullanabilmektedir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız ve banka şubelerine giderek işlemlerinizi gerçekleştirin, kredi almak istiyorsanız, 36 ay vadeli, bu kredi kampanyasına hemen katılabilirsiniz. 

SMS KREDİ 

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Akbank üzerinden gerçekleştirilecek olan bu kredi kampanyası ile birlikte başvuru şartlarına uygun olan kişiler SMS ile hemen aynı gün içinde ödeme alabilir ve onaylanan kredi hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.