TC Kimlik Rakamları Sonu 0-2-4-6-8 Olanlara Bankadan 75.000 TL Ödeme Olacak! Son Dakika!

Kimlik numarası üzerinden 75.000'ye kadar nakit kredi ödemesi alabileceğiniz Yapı Kredi Bankası tarafından sizlere 24 ay vadeli yeni bir ihtiyaç kredisi paketi açıklandı duyuruldu. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak 75.000 nakit kredi almak istiyorsanız banka müşterisi olmanız durumunda işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve ödemelerinizi hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanarak işlem yapabileceksiniz.

24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar banka müşterisi olması durumunda 75.000 TL kredi işlemlerini banka şubelerine gitmeden de internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektedir. bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılacak olan Kredi işlemlerinde masrafsız ve gelir belgesiz krediler kişilerin kredi notu sorgulaması sonrasında yapılır ve onaylanan kredi tutarılar banka hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar nakit kredi almak istiyorlarsa cep telefonu üzerinden SMS atarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Yapı Kredi Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bireysel t.c kimlik aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak 44 11 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. 

Cumhurbaşkanı Adayları 100 Bin İmzayı Geçti mi? Muharrem İnce ve Fatih Erbakan İmza Sayıları 24 Mart 2023 Cumhurbaşkanı Adayları 100 Bin İmzayı Geçti mi? Muharrem İnce ve Fatih Erbakan İmza Sayıları 24 Mart 2023

44 11 numarasına gönderilen mesaj sonrasında Kredi ödemeleri hesaplara yatırılır veya banka şubelerine giderek kimlikleriniz ile birlikte gelir belgesiz kullandırılmaktadır.