Tam 3 banka faiz oranlarını dibe çekti ve avantajlı kredi koşulları ve faiz oranları ile kredi vermeye başladı.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak, bankalardan avantajlı koşullarda kredi kullanmak isteyenler için bomba müjde az önce geldi. Tam 3 banka faiz oranlarını dibe çekti ve avantajlı kredi koşulları ve faiz oranları ile kredi vermeye başladı. Başvuru yapan herkes TC kimlik numarasına göre 10.000 TL kredi alabiliyor. Üstelik de faiz oranları en dip seviyeye çekildi. Başvuru yapan herkes ek koşul olmadan herhangi bir belge ya da evrak götürmeden kredi alabiliyor. Başvurular ise isterseniz şubelerden isterseniz de online bankacılık kanallarından gerçekleşiyor. Peki ING, TEB, Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler? Kredi faiz oranları ve detaylar haberimizde…

TEB DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

TEB bankası da başvuru yapan vatandaşlara sadece dakikalar içinde nakit veriyor. 10.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularınız için evrak ya da kefil istenmiyor. Tüm ihtiyaçlarınız için bankaya başvuru yaparak 36 ay vade seçenekleriyle kredi kullanabilirsiniz. TEB düşük faizli kredi kampanyasında faiz oranı %1,54 olarak açıklandı. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlardan ise sadece bu kampanya için kredi notunun 1800 ve üstü olması şartı aranıyor. TEB anında kredi kampanyasından faydalanmak için tüm şubelerden ve online bankacılık hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz.

YAPI KREDİ DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Yapı Kredi, müşterisi olan ve olmayan herkese acil nakit ihtiyaçlarında düşük faizli anında kredi imkanı sunuyor. Kredi limiti 10.000 TL’den başlıyor ve üst limit bulunmuyor. Dilediğiniz miktarda kredi kullanmak için başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi anında kredi imanlarında vade süresi 10.000 TL için 36 ay olurken 50.000 TL ve üstü kredilerde ise 24 ay vade seçeneği veriliyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasında dilerseniz 3 ay geri ödemesiz seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Kredi faiz oranı ise %2,19 olarak açıklandı.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

ING BANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Müşterilerine en avantajlı koşullarda kredi imkanı sağlayan ING Bank, yeni bir kredi duyurusu daha yaptı. ING anında kredi kampanyası kapsamında 10.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza düşük faizli, kefilsiz, şartsız kredi sunuyor. ING’nin 10.000 TL kredi için vade seçenekleri ise 36 ay olarak belirendi. Talep eden vatandaşlar %1,35 faiz oranı ile kredi kullanabiliyor. Başvuru işlemleri ise tüm ING Bank şubelerinden yapılabildiği gibi online bankacılık kanalları ve telefon bankacılığı üzerinden de gerçekleşiyor.