TC Kimlik Son Rakamı 1-2-3-4-5-6 olanlara Faizsiz kredi ödenecek

Faizsiz Kredi Dönemi Başladı! Başvuru Yapanlar Alacak… Bankalar her geçen gün müşterilerine farklı uygulamalar ile özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bankalar faizsiz kredi seçenekleri ile müşterinin sayısını arttırmaya çalışıyor.

Bankalar her geçen gün müşterileri ön planda tutarak özel fırsat sunmaya devam ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olmak amacı ile faizsiz kredi uygulamasını başlattı. Sunulan bu imkânlar ile sınırlı sayıda müşterinin faydalanması ön görülüyor.

Faizsiz Kredi Fırsatı Veren Bankalar

5.000 TL ye kadar faizsiz kredi fırsatı sunun birçok banka mevcut. Bunların başında İNG Bank ile Akbank ilk sıralarda yer almaktadır. 1 yıl vadeli hiç faiz uygulamadan kredi alma imkânı sunuyor.  Fakat bunun yerine kredi tahsis ücreti talep ediliyor. Bu tutarda genellikle 100 TL tutarındadır. Bunun yanında faizsiz kredi veren bankalar ayrıca bazı şartları yerine getirmenizi isteyebilir.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Akbank Sunduğu Faizsiz Kredi Şartları

Akbank’ın sunmuş olduğu 5.000 TL tutarındaki krediyi alabilmek için ilk şart mobil uygulama üzerinden müşteri olmak. Mobil uygulama üzerinden banka müşteri olmanın yanında, uygulama üzerinden kredi başvurusu yapmanız gerekir. 12 ay vadeli 5.000 TL tutarındaki krediden bu şartlar yerine getirildiğinde faydalanılabilir. Mevcut müşteriler ile şube üzerinden Akbank müşterisi olan kişiler bu imkândan faydalanamıyor.

Banka uygulama koyduğu faizsiz kredi hizmetinden tahsis ücreti almıyor.  Bunun yerine sigorta ve evrak masrafı olarak ekstra ücret isteme hakkına sahip. Bu konuda ne kadar masraf çıkacağını öğrenmek için banka ile iletişim kurma veya internet sitesinden öğrenme yolu ile net bir cevap alınabilir.

İNG Bank Tarafından Sunulan Faizsiz Kredi

Diğer bankalarda olduğu gibi İNG’ de yeni müşteri olmanızı istiyor. Yeni müşterinin dijital kanalları kullanarak başvuru yaptığında kendisine 5.000 TL tutarında kredi fırsatı sunuluyor. Bankanın yerine getirmesini isteği şart Güvende Hayat Sigortası ile kredi kullandırmadır. Daha önce banka müşterisi olanlar bu kampanyadan yararlanamıyor. 25 TL kredi tahsis ücretinin yanında sigorta ve ek masraflar adı adlında ödeme isteyebilir. En doğru bilgiyi almak için banka iletişime geçmek faydalı olur. İnternet sitesi üzerinden de bilgi alınabilir.