TC Vatandaşlarına Duyuru Yapıldı: Devlet Destekli 40.000 TL Ödeme "TEK" Bankadan

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Devlet destekli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için duyuru paylaşan Ziraat Bankası yapmış olduğu duyuruda, uygun faizlerle ödeme vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden yapılan kampanyalarda özellikle son zamanlarda kredi kullanacak olan vatandaşları uygun faizlerle ödemeler gerçekleştirilecektir. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan işlemlerde 36 ay vadeli 40000 TL'ye kadar kredi ödemesi hızlı bir şekilde verilmektedir. 

ZİRAAT BAŞVURU 

40000 TL emekli kredisi, bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden kredi kampanyasına katılarak, başvuru yapabilir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan vatandaşların şubelere gitmeden işlemlerini 5 dakika içerisinde internet üzerinden de yapabilmektedir. 

Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulaması kullanıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde, Ziraat Bankası üzerinden sizler için verilecek olan bu kredi kampanyalarına değildiniz zaman katılabilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulaması üzerinden verilen kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte işlemler gerçekleştirilirken, kredi ödemeleri hesaplarına aynı gün içinde yatırılmaktadır. 

Emekli olan kişilerin bu kampanyalara katılarak, kredi alabilmeleri için başvurularını gerçekleştirmeden önce emekli maaşları hesaplarının bu bankalar üzerinden olması gerekiyor. Emekli maaş hesapları, bu bankalar üzerinde olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman kredi başvurularını yapabilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurumuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, kredi şartlarına uygun olan vatandaşların uygun faizlerle ödemeleri 5 dakikada sonuç olarak hesaplara yatırılıyor.