TC Yeni Kimlik kartınız üzerinden 99.000 TL ödeme oldu! TC kartı numarası 1-2-3-4-5-6 ile bitenler aldı!

99000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden verilecek olan bu kredilerde özellikle Akbank, hesabı olan vatandaşlar, düşük faizlerle ödeme alabiliyor. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kredi duyurusunda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle ödemeler veriliyor. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için hemen aynı gün içinde ödemelerinizi alabilirsiniz.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, ödemelerini hızlı bir şekilde bankaya gitmeden de alabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında, şubelere gitmeden alınacak olan krediler, masrafsız ve gelir belgesiz olarak sizlere sunulmaktadır.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyaları, Akbank'ın SMS Kredi servisiyle birlikte sizlere verilmesi mümkün olmaktadır.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. 18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes başvurularını gerçekleştirmeleri halinde daha önceki banka, çalışmalarına bakılarak ne kadar kredi onayı aldıklarını, kredi notu sayesinde öğrenebilmektedir. Kredi işlemlerinizi 99000 TL olarak onay olursanız, 24 ay vadeli, bu kredileri banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte de gelir belgesiz kullanabilirsiniz.