TEB bank ve 2 dev banka 15.000 TL para ödemesi yapıyor. Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. İşte haberimizin tüm detayları

TEB Bank son dakika açıklamalarında bulundu. Banka yetkilileri doğrultusundan oluşturulan açıklamalarda gelir belgesiz vatandaşlara 15,000 TL ödeneceğini açıkladı. Sonuç olarak  gereksinim sahibi vatandaşlara yardım eli uzatılmış olacak. TEB Bank doğrultusundan başlatılan bu kampanya sürecine 2 dev bankada katılım gösterdi. Bu bankalar; Denizbank, İNG Bank bağlamında öne çıkıyor. Kredi koşullarına uyum gerçekleştiren vatandaşlara çok süratli bir şekilde 15,000 TL hesaplarına para transferi yapılacak. Sonuç olarak  vatandaşlar çok kısa bir vakit içinde hesaplarından paralarını çekebilecek. TEB Bank doğrultusundan oluşturulan resmi açıklamalarda kredi hizmetlerinin düşük faiz oranıyla gerçekleşeceği açıklandı. Buda başta TEB Bank olmak üzere başka bankaların da ayrıcalıklı kredi kampanyalarını döneme sokmalarını olası kıldı.

TEB Bank Makul Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi Avantajı

TEB Bank düşük faiz oranıyla müşterilerine çok makul bir tüketici kredisi hizmeti sunuyor. TEB Bank doğrultusundan hassas bir çalışma ile birlikte yürütülen bu kampanya sürecine başka 2 dev bankada destek sağlıyor. İhtiyaç kredilerinin 

vatandaşlar en makul faiz oranıyla 3 sene vadeli olacak şekilde sunulacağı banka doğrultusundan açıklandı. Açıklamanın sonrasında çoğu vatandaşlar belgelerini alarak TEB Bank'ın yolunu tuttu.

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!

TEB Bank verilebilecek olan gereksinim kredisinin sayısını 15,000 TL olarak belirledi. Ancak bu rakamın 20,000 TL seviyesine kadar yükseltebileceğini açıkladı. Böylece vatandaşlara 90 gün ertelemeli vadeli düşük oranlı faiz oranından yararlanmış olacak. Hem de bu kredi hizmetlerinin hepsi gelir belgesiz şekilde vatandaşlara sunuluyor. Genellikle bankaların gelir belgesiz bir şekilde kredi sağlıyor olması, tam da talebinize makul bir şekilde kredi almanızı da olası kıldı.

Şartsız Kredi Verilecek 

TEB Bank'ın başlatmış bulunduğu ve başka 2 bankanın da destek verilen 15,000 TL gelir belgesiz tüketici kredisi hizmetine yoğun ilgi gösteriliyor.  İhtiyaç sahibi vatandaşlar TEB Bankasının yolunu tutarak bu hizmetlerden yararlanmak amacıyla can atıyor. Bankanın sunmuş bulunduğu hizmetler uluslararası şartları karşılaması gerekiyor. Başvuru süreciniz çok süratli bir şekilde değerlendirilerek SMS durumunda müracaat sürecinizin yanıtı sizlere bildiriliyor.