TEB'in akaryakıt fırsatlarını hemen değerlendirin. Yapacağınız akaryakıt alışverişlerine indirim uygulanacak. Bu fırsatı kaçırmamak için yapmanız gerekenleri açıklıyoruz. Banka, artan akaryakıt fiyatlarına rağmen indirim hizmetini BP istasyonları aracılığıyla sunuyor.

Son dönemde akaryakıt fiyatlarına iyice zam geldi. Bu durum fazlasıyla dikkat çekiyor. Dolayıısyla akaryakıt zamlarına ilişkin nasıl bir adım atılacak merak edilirken, TEB'den önemli bir kampanya geldi. Eğer bu kampanyayı değerlendirirseniz akaryakıt ödemelerinizde hafifleme olabilir. 

İndirimli Akaryakıt Fırsatı!

TEB'in kampanyasına katılarak BP istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde indirim kazanma şansı sizleri bekliyor. Bonus üyesi BP istasyonlarından TEB Bireysel Kredi Kartı aracılığı ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Farklı günlerde yapacağınız 4 farklı, tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde akaryakıt indirim hakkı elde edeceksiniz. Bu sayede akaryakıta ödeyeceğiniz para azalacak. Fırsatı kaçırmamak ve değerlendirmek için çeşitli detayları sizlere iletelim.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

TEB Akaryakıt Kampanyası Başvurusu!

TEB'in akaryakıt kampanyasına eğer SMS ile katılım sağlarsanız 50 TL indirim hakkı elde edersiniz. Ancak TEB'in kendi uygulaması üzerinden kampanyaya dahil olursanız da 60 TL indirim sizleri bekliyor. Benzin ve motorin fiyatlarının bu kadar arttığı bir dönemde kampanya dahilinde daha düşük fiyata akaryakıt almak sizin elinizde.