TEB İnternet Alışverişine 1.200 TL Nakit Hediye Ediyor! 

TEB CEPTETEB’e özel 1.200 TL nakit kazandıran kampanyasını duyurdu. İnternet alışverişlerinde yapılacak toplam harcamanın 1.200 TL'si geri iade ediliyor. CEPTETEB’li müşteri hesabı bulunanlara özel sunulan bu kampanya Aralık ayı boyunca devam ediyor. CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden yapılacak kampanya katılımları sonrası alışverişlerde toplamda 1.200 TL nakit iade kazanılıyor. Bankaların belirli dönemlerde vatandaşlarına özel sunmuş olduğu kampanyalar ileriye dönük oluşabilecek nakit ihtiyacında ek kazanç sağlamayı destekliyor. Bu durum ay sonunu zor getiren çalışanların asgari ücretli maaş alanların ya da emeklilerin bir nebze olsun rahatlamasını destekliyor.

TEB İnternet Alışverişine 1.200 TL Nakit Hediye Kampanya Faydası

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Aralık ayına özel başlatılan kampanyaları bir yenisini TEB ekledi. 1 Aralık ve 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin belirli şartları karşılaması gerekiyo. CEPTETEB banka kartı ile yapılacak olan alışverişler her ay 100 TL toplamda ise 1.200 TL nakit iade kazandırıyo. CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme adımını kullanarak banka hesabı oluşturmak gerekiyor. Günümüz teknolojisinde müşterinin bankaya fiziki olarak gitmesine gerek kalmadan online ortamda bulunduğu her yerden müşteri hesabı oluşturması mümkün oluyor.

TEB İnternet Alışverişine 1.200 TL Nakit Hediye Kampanyası Başvuru

Müşteri hesabı oluşturma süreci CEPTETEB internet sitesi ile müşteri formunu doldurularak yapılabiliyor. İlk kez CEPTETEB’li olacak olan vatandaşlara sunulacak olan bu fırsat hesap açılışı gerçekleştikten sonra yapılacak harcamalarda değerli oluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin CEPTETEB banka kartının bulunduğu hesap üzerinden aylık toplamda 2000 TL verileri harcama yapılması gerekiyor. Harcama tutarını gerçekleştirenler alışverişte kullandıktan sonra %5 kadar iade kazanıyor. Bu kapsamda aylık en fazla 100 TL yılda ise 1.200 TL nakit kazanılmış olunuyor.

TEB İnternet Alışverişine 1.200 TL Nakit Hediye Kampanyası Şartları

Kampanyaya katılmak isteyenlerin CEPTETEB banka kartı ayarlarından düzenlemeyi yapması şartı aranıyor. Banka içerisinde yer alan “kartlar” menüsüne geçerek internet alışverişini açık hale getirilmesi gerekiyor. Kampanya dönemi boyunca her müşteri en fazla 100 TL toplamda ise 12 farklı seferde 1.200 TL iade alabiliyor. Fiziki olarak ya da sanal POS aracılığı ile yapılacak 2000 TL'lik bir alışveriş sonrasında %5 oranında iade kazanılabiliyor. Kampanya dönemi devam ederken bireysel emeklilikte yapılacak olan ödemeler, kuyumculuk alışverişi, vergi ödemeleri ya da SGK prim ödemeleri sürece dahil edilmiyor. Banka sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma hakkını korumaktadır.