Yılın Transfer Bombası! 75.000 TL Tutarlı Borç Kapatma Kredisi ile Tüm Borçlarınız TEK Kalemde Toplanıyor...

Yılın transfer bombası açıklandı. Borç kapatma kredisi ile tüm bankalara olan borçlarınız silinecek. Tek kalemde toplanan borçlar borç kapatma kredisi ile ödenecek. İşte borç kapatma kredisi ile ilgili detayları…

Farklı bankalara kredi borcu olan vatandaşlara haber var! Borç kapatma kredisi ile tek kalemde 75 bin lira ödeme verilecek.  Bankalar üzerinden gerekli duyurular yapıldı. Kredi almak isteyen kişilerin kredi notları önemli. Verilecek olan kredi ile kredi kartlarında ve kredi borçlarınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Düzensiz olarak ödenen kredi borçları sürekli artmasından dolayı müşteriler sıkıntı zamanlar geçirebiliyor. Böyle durumlarda imdada yetişen bankalar borç kapatma kredisi vererek vatandaşların rahat nefes almasını sağlıyor.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Şayet sizlerde düzensiz ödemeden dolayı sorunlar yaşıyorsanız, bankaların borç kapatma kredilerine katılım sağlayarak tüm banka borçlarınızı kapatabilirsiniz. 75 bin liraya kadar olan borçların kapatılması için alınacak kredilerde ilk ödeme 3 ay sonra yapılıyor. Verilecek olan kredilerde vade 60 ay olarak belirlendi.

Şekerbank 75.000 TL Borç Kapatma Kredisi Şartları

Şekerbank tarafından verilecek olan kredi imkânı borcu bulunan vatandaşlar için rahat nefes aldırıyor. Sürekli olarak kredi güncellemesi yapan banka tüm ihtiyaçlar için kredi kullanımı sağlıyor. Kredi başvurusunda bulunmak için banka şartlarını karşılamak gerekir. Başvuruda bulunmak için en yakın banka şubesine giderek evraklarını vermeleri yeterli sayılıyor. Banka toplamda 75 bin lira kredi vererek tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Borç kapatma kredisi kullanan vatandaşlar ayrıca konut kredisi ve taşıt kredisi kullanamayacaktır.

Halkbank 75.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Farkı bankalarda bulunan borçlarınızı kapatmak için en yakın Halkbank şubesine giderek 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Bu sayede borçlarınız kapanacak ve isterseniz ilk ödemeyi 3 ay sonra yapabileceksiniz. Kredi başvurusunda bulunmak için bankanın öngördüğü şartları sağlamanız gerekir. Banka ihtiyaç kredisinin yanı sıra kredi kartı borçlarınızı da kapatacaktır.