Ev almak her geçen gün daha güç haline geliyor. Bankaların son yıllarda ev almak durumun kolaylaşması için konut kredisi hizmetleri yoğun olarak sunmaya başladı. Fakat genel olarak bankalar konut kredileri için belirli bir miktar peşinat isteyebiliyor.

Tek bir kuruş peşinat ödemeden anında evinizi alıyorsunuz! 180 Ay Vadeyle satışlar başladı! Bankalar konut kredisi hizmeti sunma işlemlerinde çeşitli şartlar istemektedir. Bu şartların yerine getirilmesi ise genel olarak zor oluyor. Günümüzde 400 bin TL ile 180 ay vadede peşinatsız olarak bazı banklar konut kredisi hizmetini sunuyor. Genel olarak konut kredileri için yaklaşık olarak 400 bin TL tercih ediliyor. Yaklaşık olarak 15 yıl vade ile düşük faiz sistemlerinde konut kredileri çekilebilir. Üstelik peşinatsız özellikli olması da günümüzde düşük bütçeli kişilerinde daha kolay ev sahibi olmasını sağlar.

Peşinatsız Konut Kredisi Seçeneğini Sunan Bankalar

Son yıllarda banklarda kredi kullanımları artmıştır. Özelliklede konut kredisi tercihleri yoğun oluyor. Peşinatsız olarak sunulan konut kredileri günümüzde daha çok tercih edilir. Konut kredilerinin tercih edilmesinin temel nedeni kira öder gibi ev sahibi olunması sloganı oluyor. Günümüzde 400 bin TL için 180 ay vadeli peşinatsız olarak konut kredisi sunan bankalar şunlardır;

-          Garanti

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

-          QNB

-          Akbank

Genel olarak bankların konut kredileri için sundukları faiz sistemi değişim halindedir. Günümüzde düşük faizler ile konut kredisi çekmek isteyenlerin adresi Garanti, QNB ve Akbank oluyor. Konut kredisi ile alınacak evin tamamı karşılayacak kredi olanağı hizmetleri ile peşinatsız konut kredisi sistemi sıklıkla ön planda yer alır.

QNB Bankası Peşinatsız Olarak 180 Ay Vadeli Konut Kredisi Olanağını Sunuyor

QNB bankası günümüzde konut kredisi hizmetlerini sürekli olarak sunuyor. 400 bin TL içinde günümüzde mesken özelliğine sahip konut için konut kredisi olanağını sunuyor. Mesken özelliği ile de tapu işlemleri daha kısa sürede tamamlanıyor.

Genel olarak 180 ay vade ile alınan konut kredisi olanağı pek çok kişinin dikkatini çekmiştir. Konut kredisi konusunda karşımıza alternatif fırsatların çıkıyor olması, bütçenize uygun bir şekilde kredi çekebilmenizi de mümkün hale getirecektir.