Ardı ardına güzel haberler gelmeye devam ediyor. Akbank herkesin hesabına 11.000 TL gönderdi. Bu anlamda masrafları ve faizleri sildi! İşte haberimizin detayları

Tek bir tıkla mobilden başvuru yapın! Akbank masrafları ve faizleri sildi! Herkesin hesabına 11.000 TL gönderdi. Akbank masrafları ve faizleri düşürdü! 11.000 TL’ye kadar nakde gereksinimi olanlara %0,99 faiz oranları ile tüketici kredisi sunacak. Üstelik rahat bir ödeme devresi ile yurttaşların nakit ihtiyaçlarını karşılıyor.  Akbank, tüketici kredisinde masrafları tamamıyla ortadan kaldırdı ve faizleri yüzde 1’in altına çekmiş durumda. İlk kez Akbank müşterisi olanların yararlanabildiği kampanya kapsamında 11 bin TL’ye kadar nakit ödemesi yapılabiliyor. Nakde sıkışan her bireyin rahatlıkla kullanabileceği kredi amacıyla müracaat işlemlerinin internet üzerinden gerçekleştirilmesi yeterli olmaktadır. 

Akbank’tan Masrafsız 11 Bin TL Ödeme Yapılacak!

Akbank’tan yeni müşterilerine özel 11 bin TL masrafsız ve düşük faizli gereksinim kredisi fırsatı duyuruldu. Düşük faiz üstünlükleri ile kullandırılan 11 bin TL’ye kadar tüketici kredisi amacıyla ideal geri ödeme planı da sunuluyor. Başvuru onayı ardından 5 gün içerisinde krediyi talep edenler bu fırsatlardan yararlanabilecek. 

Akbank müşterisi olma sürecini dijital kanallar üzerinden tamamlayan vatandaşlar, %0,99 faiz oranları ve 0 TL masraf ile kredilerini hemen kullanabilecekler. Belirlenen süreler içerisinde kredi müracaatını ileten bütün yeni Akbank'lılar, 11.000 TL kredi amacıyla %0,99 faiz seviyesi ve masraf olmadan rahatlıkla geri ödemeleri yapabilecekler. 

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Akbank’ın ilk kez ve uzaktan banka müşterisi olanlara özel tanıttığı Masrafsız Hoş Geldin Kredisi, 1 seneye varan vade imkânına da sahip. %0,99 faiz oranları ve 1 sene vadede tercih edilecek 11.000 TL kredi amacıyla aylık yalnızca 905,08 TL taksit ödemesi yaparak vatandalar rastgele bir masraf ödemeden gereksinimleri amacıyla kredi kullanabilecekler.