Survivor 2022 All Star sezonu ünlüler gönüllüler olarak başlamıştı. Ancak takımlar arasında oluşan güç dengesizliği nedeni ile Acun Ilıcalı takımların karıştırılmasına karar verdi. Dün akşam yapılan ada konseyi ile birlikte artık karma takımlar oluştu ve kırmızı ve mavi takım olarak ikiye ayrıldı. Takımlar eşit şekilde ikiye bölünürken kim hangi takımda sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Survivor 2022 all star kim hangi takıma geçti? Survivor 2022 yeni takımlar.

TV8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Survivor 2022 All Star yarışmasında finale doğru artık geri sayım başlarken takımlarda karıştırıldı. Yeni sezona ünlüler-gönüllüler olarak başlayan Survivor 2022 All Star'da takımlar arasında oluşan dengesizlik nedeniyle karıştırma kararı alındı. Yeni takımlar Survivor'ın seyrini değiştirecek takımları oldu. Kırmızı ve mavi takım olarak değişen takım İsimleri ise bazı yarışmacıları ve seyirciler tarafından benimsenemedi. Özellikle Ünlüler takımının dağılmasını istemeyen seyirciler duruma tepki gösterdi. Peki, Survivor'da kim hangi takıma geçti? Survivor 2022 All Star yeni takımlar nasıl oldu?

Survivor'da kim hangi takıma geçti?

Acun Ilıcalı dün akşam yapılan Ada konseyinde Survivor 2022 All Star'da yeni takımları açıkladı. Önce kadınlardan başlayan Acun Ilıcalı Ayşe ve Sude'nin kırmızı takıma Nagihan'ın ise mavi takıma geçeceğini dile getirdi. Erkeklerde ise Gökhan ve Anıl kırmızı takıma Perviz ve Atakan ise mavi takıma geçti. Özellikle ünlüler takımı Yapılan bu değişiklik sonucunda çok üzüldü. Batuhan da alınan kararlara tepki gösterdi ve yeni bölüm fragmanında büyük bir gruplaşma olduğunu tek başına kaldığını söylüyor.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

survivor-2022-all-star-kim-hangi-takima-gecti-survivor-2022-yeni-takimlar-nasil-oldu-2

Survivor 2022 All Star yeni takımlar

Survivor 2022 All Star da yapılan bu değişiklikler sonrasında herkese yeni takımların nasıl olduğunu merak ediyor. Survivor 2022 All Star yeni takımlar şöyle oldu;

Kırmızı takım: Ayşe, Sude, Merve, Sema, Gökhan, Anıl, Adem, Barış, Batuhan

Mavi takım: Nagihan, Nisa, Evrim, Seda, Perviz, Atakan, Berkan, Ogeday, Hikmet