Bankalar, müşterilerine özel kampanyalarla ihtiyaç kredisi veriyor. Faiz oranı düşük, 3 ay ertelemeli, belge kefil gibi şartların aranmadığı ve vade sayısının uzun olduğu kredi paketleri devreye girdi. 2023 yılında 3 ay erteleme seçenekli 60 bin TL kredi için nereye ve nasıl başvuru yapmalısınız?

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Müşteriler bu habere çok sevinecek. 60 bin TL kredinizi saniyeler içerisinde tek bir tıkla çekebilirsiniz. Üstelik kredi çekme konusunda çok fazla olanak sunuluyor. Kredi şartlarından ödeme yöntemine kadar kredi için tüm sorular yanıt bulmakta. Aktif Bank N Kolay, önemli bir adım atıyor. Müşterilerinin dikkatini çekmeyi başardı.

İhtiyaç Kredisi Anında Veriliyor

Uygun görülen ve şartları karşılayan müşterilere anında ihtiyaç kredisi veriliyor. 60 bin TL'lik kredi için başvuru yapmanız yeterli olacak. Üstelik sadece resmi iş günlerinde değil aynı zamanda hafta sonu da kredinizi çekebilirsiniz. Hesabınıza kısa süre içerisinde transfer olacaktır.

3 Erteleme Fırsatı Sunuluyor

Aktif Bank N Kolay üzerinden kredi çekmenin bir diğer güzel yanı ise 3 ay erteleme fırsatının sunulmasıdır. Kredinizi 3 ay erteletebilirsiniz. Bu sayede ödeme planınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. N Kolay üzerinden kredi çekmek için sizler de Aktif Bank şubelerine gitmeden mobil uygulama veya dijital bankacılığı kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız anlık değerlendirilecek ve tarafınıza geri dönüş sağlanacak.