Müstehcen görüntüleri ortaya çıkan AKP'li Ağrı Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız "davam" diyerek istifa etti, sosyal medya sallandı.

AKP Ağrı Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız'ın çırılçıplak bir kadınla telefonda görüntülü konuşmaları ile Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşmüştü ki şimdide istifa açıklaması gündem oldu.

Ağrı İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven'in, iş bulma bahanesiyle kandırdığı kadınlarla otomobilinde cinsel ilişkiye girdiği iddiası ve çıplak görüntüleri sonrası, yeni çıplak karelerin geldiği Ağrı AKP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız bu defa istifası ile gündeme giriş yaptı.

Ağrı İŞKUR İl Müdürü Ardından Bu Sefer AKP Ağrı Merkez İlçe Başkanına Ait Olduğu İddia Edilen Video Gündemi Salladı! Başkan Montaj Var Dedi İstifa Etti! - Medya Başkent

Çırılçıplak bir kadınla telefonda görüntülü olarak konuştuğu ve uygunsuz hareketlerde bulunduğu videosu ortaya çıkan AKP Ağrı Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız müstehcen görüntülerinin gündem olması ardından "dava arkadaşlarım" diyerek ettiği istifa ile konu başlığı oldu.

Görüntülerin montaj olduğunu savunan isim"Geldiğimiz bu süreçte bu şantaj videosu teşkilattaki sözde dava arkadaşlarım tarafından gerçekmiş algısı yaratılarak lanse edildi" açıklaması ile dikkat çekti.

Çıplak bir kadınla telefonda görüntülü olarak konuşan AKP Ağrı Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız'ın açıklamaları şöyle oldu;

Mehmet Nuri Yıldız Kimdir? Hayatı? Haberleri? - Diyadinnet

"07/08/2022 tarihinde WhatsApp üzerinde görüntülü olarak +31644172358 nolu numaradan arandım. Hemen akabinde +4915756509979 nolu numaradan ekran görüntüsü alınıp, farklı bir numaradan 10.000 bin dolar karşılığında görüntünün ellerinde olduğunu ve müstehcen bir video hazırlanarak yayınlanacağını tarafıma söyledi. Şantajı kabul etmediğimden dolayı kumpas videosunu sosyal medyada yayınlamaya başladılar. İki yıllık süre zarfında yerelde gece/gündüz demeden davam uğruna yaptığım çalışmalar, sözde dava arkadaşlarım tarafından her seferinde sekteye uğratılmaya çalışıldı.

Geldiğimiz bu süreçte bu şantaj videosu teşkilattaki sözde dava arkadaşlarım tarafından gerçekmiş algısı yaratılarak lanse edildi. Yerelde bu şantaj videosunun şahsımla hiçbir alakasının olmadığı taraflı/tarafsız bütün halk tarafından dile getirilmiştir. Yerelde bu kamuoyu desteğini teşkilatımdan ne yazık ki göremedim.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Tanınmış ve sevilen bir esnaf olduğumdan dolayı şahsıma yapılan bu itibar suikastına destek veren, sebep olan, hazırlayan, sosyal medya üzerinden şahsıma iftira atan taraflı, tarafsız herkesle hukuk önünde mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim. İki yıllık bu hizmet sürecinde gerek halkımızın, gerekse yerel basınımızın desteği ve teveccühü ile karşılaştık. Bu süreçte de aynı desteği ve samimiyeti gördük bu vesile ile kıymetli yerel basın mensuplarına ve halkımıza teşekkürü bir borç bilirim..."