TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Teşkilat'ta Serdar Kılıçaslan karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'ye seslendi ve bir istekte bulundu.

TRT'nin yeni dizisi Teşkilat reyting rekorları kırarak sezona fırtına gibi başladı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler, Deniz Baysal, Mehmet Usta gibi oyuncuların yer adlığı Teşkilat dizisi yayınlandığı ilk günden beri reytinglerde zirvede yer alıyor. 

Dizinin ünlü oyuncuları da hayran kitlelerini genişletirken dizinin yakışıklı ismi Çağlar Ertuğtul sosyal medyayı aktif olarak kullanamay devam ediyor. Sık sık kendini ve gündemi tiye alan paylaşımlar yapan Teşkilat'ın başrolü Serdar Kılıçarslan'ı canlandıran Çağlar Ertuğrul sosyal medya gündemine bomba gibi düşen Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin Şeyma için tarifeli uçaktaki tüm biletleri alarak kapatmasının ardından hayalini yazdı.

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın karısını yıllarca aldattığı üzerine çocuk yaptığı çok sonradan boşanıp evlendiği daha sonra boşandığı ve bizle tanıştırdığı Şeyma Subaşı, Acun sayesinde hayatını lüks içinde yaşamaya devam ediyor. Acun'dan sonra da Mısırlı milayarder bulan Şeyma Subaşı son paylaştığı gönderi ile yine adından söz ettirme stratejisini başarıyla uyguladı. 

ÇAĞLAR ERTUĞRUL FAVORİ FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN RİCA ETTİ!

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul'da konuyla iligli olarak Mısırlı milayerderden bir istekte bulundu. Çağlar Ertuğrul sosyal medya hesabından Şeyma Subaşı'nın Mısırlı milyarder sevgilisine selendi. Teşkilat dizisinin yıldızı Tiwtter hesabından "Katiryalder Mısırlı sevgiliden ria etsek sinema salonu kapatır mı yeni Mortal Kombat'ı büyük perdede izlemek istiyorum" diye yazdı.