Tiktok Series sayesinde daha fazla para kazanmak mümkün olacak. İçerik üreticileri, aboneleri için özel içerik üretebilecek Bu sayede kazançlarınızı artırabilirsiniz. Peki bu tam olarak nasıl mümkün olacak?

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Tiktok, son zamanlarda önemli kampanyalara imzasını atmakta. Bununla birlikte sosyal medya uygulamasının sunduğu avantajları incelediğimizde, içerik üreticilerini sevindiren haberler geliyor. Son olarak öyle bir müjde duyuruldu ki duyunca şaşıracaksınız. Tiktok Series ile artık para kazanmak daha kolay hale gelecek.

Abonelerinize Özel Video Çekin!

Sizden aylık abonelik hizmeti alacak takipçilerinize özel videolar çekebilirsiniz. Bunun için bir bedel ödeyecekler ve sizler de onlar için video içerik üreticiliği yapabileceksiniz. Tiktok Series uygulaması tamamen bunu amaçlıyor. Bu özellikle birlikte içerik üreticilerine yeni bir gelir kapısı sunulacak.

Tiktok Series Test Aşamasında!

Tiktok Series'in şu an için test aşamasında olduğu belirtiliyor. Birkaç içerik üreticisinde denendiği ve yakında tüm kullanıcılar için aktif olacağı vurgulandı. Öte yandan sosyal medya platformunun güncel olarak sunduğu diğer hizmetleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Söz konusu özellikle beraber artık Youtube'un Katıl butonu gibi Tiktok'un Series isimli özelliği devreye girecek.