Siyah çay sevenlere özel büyük indirim kampanyası başladı. Yakında sona ereceği için kampanyayı hemen değerlendirmek isteyebilirsiniz. Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde başka hangi ürünler indirime girdi? Çay tiryakileri bu haberi çok sevecek...

Tarım Kredi marktetlerindeki güncel indirim dikkat çekti. Marketten gelen bilgi doğrultusunda siyah çayda önemli bir indirim var. Eğer tiryakisi iseniz bu fırsatı kaçırmak istemeyebilirsiniz. Çaykur marka çaylarda fırsatlar sona ermek üzere.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Çay Fiyatlarında İndirim Şöleni!

Çaykur'un Altınbaş Siyah Çay ürünü 500 gramı 46,90 TL'ye satılıyor. Kısa süreliğine duyurulan bu indirimin sona ereceği tarih ise 23 Nisan olarak belirtildi. Bu doğrultuda eğer sizler de marketin kampanyasından yararlanmak istiyorsanız bir an önce şubelere gitmelisiniz.

tarımkrediçay

Marketten Duyuru Geldi!

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinden gelen duyuruda ise önemli detaylara yer verildi. Market, indirimi "Gelin Bayram keyfini hep birlikte yaşayalım… 7-23 Nisan tarihleri arasında Ramazan Bayramı’na özel ürünler, özel fiyatlarıyla tüm mağazalarımızda!”  açıklamasıyla duyurdu. Kampanyanın kısa süre içerisinde sona erecek olmasından ötürü, çay tiryakileri daha şimdiden marketlere akın etmeye başladı. Eğer siyah çay seviyorsanız sizler de markete giderek indirimden yararlanabilirsiniz.