TOGG yerli ve milli elektrikli otomobil için müjdeli haber verildi. TOGG, engellilere özel indirimle mi satılacak? Güncel fiyat listesinin yanı sıra TOGG'u engelli raporu ile kaç TL daha ucuz ve ÖTV indirimli satın alabilirsiniz sizlerle paylaşıyoruz. İşte TOGG indirimli hali...

TOGG elektrikli otomobil için büyük gün geldi çattı. Araca ait güncel fiyatlar ortaya çıktı. Öte yandan aracı satın almayı planlayanlar çeşitli alternartifleri de gözden geçiriyor. Engelli raporu olan ve ÖTV indirimli araç satın alma imkanına sahip kişiler, TOGG için nasıl bir indirim yapıldığını sorgulamakta.

Garanti BBVA TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara MÜJDELER Verdi! 10.000 TL'ye Kadar Belgesiz, 50.000 TL'ye Kadar Garanti BBVA TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara MÜJDELER Verdi! 10.000 TL'ye Kadar Belgesiz, 50.000 TL'ye Kadar

TOGG Özellikleri Nedir?

TOGG aracını satın alma planı olanlar için özellikler tek tek paylaşıldı. İki farklı donanım paketi ile satışa sunulan TOGG, temelde tork ve motor gücünün paylaşıldığı özelliklerle karşımıza çıkıyor:
İlk donanım paketi olan T10X RWD, 160 kW / 218 Beygir güce sahip ve 350 Nm tork üretmektedir.
T10X'in AWD versiyonu olan ikinci donanım paketi ise  700 Nm tork üretiyor ve çift motoruyla 435 beygir gücüne sahip.

TOGG Engelliler için İndirim Var mı?

TOGG otomobilde henüz engellilere özel bir indirim uygulanmadığı belirtildi. Bu konu hakkında yetkililerden yakın zamanda bir açıklama gelecektir. TOGG güncel fiyat listesi belli oldu. İki donanım paketine sahip araçla ilgili tercihinize ek olarak fiyatlandırma da değişkenlik gösterecektir.

toggfotoğraff

TOGG Otomobil Fiyatları 2023

V1 RWD standart menzil 953 bin TL
V2 RWD standart menzil 1 milyon 55 bin TL
V2 RWD uzun menzil 1 milyon 215 bin TL