Toyota Corolla Hybrid için geri sayım başladı. Nisan ayında yeni zam gelmeden bu aracı satın almak isteyebilirsiniz. Mart ayında hala uygun fiyata satılıyor. Güncel Toyota Corolla Hybrid fiyat listesi yazımızda yerini alacak.

Toyota Corolla Hybrid modeli, son dönemin en iyi çıkış yaşayan araçlarından biri haline geldi. Her ne kadar sıfır araçlarda üretim maliyeti ve diğer etkenler nedeniyle fiyatlar uçsa da bazı modeller var ki hala uygunluğu ile dikkat çekiyor. Eğer bu fiyat bandında bir araç arıyorsanız belki de tercihiniz Toyota'dan yana olmalı.

Toyota Corolla Hybrid Güncel Fiyatları Mart 2023

Toyota Corolla Hybrid: 941.200 TL
Corolla Hybrid Flame e-CVT: 975.700 TL
Hybrid Flame X-Pack e-CVT: 1.001.200 TL
Hybrid Passion X-Pack e-CVT: 1.075.500 TL

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

corolla_11zon

Nisan'da Fiyatlar Yükselebilir

Her ay düzenli olarak zamlanan araçlara Nisan ayında da yeni bir zam gelebilir. Çünkü enflasyon başta olmak üzere araçların üretimindeki maliyet artışı zam konusunda büyük etken haline geliyor. Toyota Corolla Hybrid'in fiyatı artmadan elini çabuk tutanlar zamsız fiyat üzerinden otomobilini satın alabilir. Güncel fiyatlar değişkenlik gösterebileceği için sizlere tavsiyemiz bayiliklere aracın fiyatını sormanız yönündedir.