Yeni yıl ile birlikte birçok yenilik de ilk günden insanların hayatına yerleşti. Yeni yılda ve ilerleyen yıllarda yayın hayatına devam edecek olan Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı.

Gözden kaçırmayın

En Az 100 Mermi Sıkıldı! Beyazıt Kavgasının Detayları Belli Oldu! Neden Ve Kimler Çatıştı? Kavga Neden Çıktı? En Az 100 Mermi Sıkıldı! Beyazıt Kavgasının Detayları Belli Oldu! Neden Ve Kimler Çatıştı? Kavga Neden Çıktı?
Yeni yıl ile birlikte birçok yenilik de ilk günden insanların hayatına yerleşti. Yeni yılda ve ilerleyen yıllarda yayın hayatına devam edecek olan Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı. Acun Ilıcalı’nın bir projesi olarak göze çarpan platformda birçok farklı yapım yer alacak. Yediden yetmişe herkese farklı konular ile birlikte ulaşabilmek isteyen Exxen barındırdığı farklı yapımlar ile birlikte izleyicilerini karşılıyor.

Acun Ilıcalı tarafından aylar öncesinden duyurulmuş olan Exxen içerisinde yer alacak programları ve dizileri de önceden belirtmişti. Fragmanları ve sosyal medya paylaşımları ile birlikte yapımları ile ilgili bilgileri kullanıcılara şimdiden veren Exxen başarılı işler yapacağını önceden ispatlamıştı. İddialı birçok yapımın bulunduğu platform içerisinde farklı tarzda programlar, belgeseller, diziler ve alternatif yayınlar yer alıyor.

Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları da Exxen’de yer alıyor. Farklı kesimlere hitap ederken hayvanlar dünyasına da değinmeden asla olmaz. Çocuklar için ayrı yetişkinler için ayrı birçok yapıma ev sahipliği yapan Exxen, hayvanlar dünyası ile ilgili de bir programa yer vermiştir. Veteriner hekim Tugay İnanoğlu son dönemlerde sosyal medya üzerinde adından sıklıkla söz ettirmişti. Yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte büyük bir sükse yaratan İnanoğlu bu başarısı ile birlikte Acun Ilıcalı’nın Exxen platformuna transfer edilmiştir.

Tugay İnanoğlu ve Dostları isimli program içerisinde birçok farklı şekilde konular ele alınacak. Hayvanlarla ilgili çeşitli bilgiler verecek olan İnanoğlu, hayvan sevgisinin ne kadar özel ve önemli olduğu konusu üzerinde de duracak. Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları programı içerisinde birçok tatlı ve minik hayvan dostlarımızla vakit geçirebilecekken birçok detay bilgiyi de öğrenebileceğiz.

Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları Ne Zaman Başlıyor?


Yeni yılın ilk günü ile birlikte yayın hayatına resmen başlamış olan Exxen platformu içerisinde birçok farklı yapım yer alıyor. Her kesime hitap etme hedefinde olan platform farklı ve çeşitli birçok konu üzerinde duruyor. Komedi, dram, belgesel, aksiyon gibi çeşitli konular ve yapımlar Exxen platformu içerisinde kendisine yer buluyor.

Yayın tarihi ile birlikte birçok programın da ne zaman başlayacağı büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor. Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları ne zaman başlıyor sorusu da platformdan cevabı beklenen sorular arasında yer alıyor. Küçük ve sevimli dostlarımızla ilgili birçok maceraya atılabileceğimiz, onlar hakkında kaliteli bilgilere ulaşabileceğimiz program Exxen platformunun yayın hayatına girmesi ile birlikte yayına başlıyor. Yeni yılın ilk günü yayın hayatı resmen başlayan Exxen bu sayede merak edilen birçok programın ve dizinin de sunumunu gerçekleştirebilecek.

Tugay İnanoğlu Kimdir?


Tugay İnanoğlu başarılı bir veteriner olmasının yanı sıra bir Youtube kanalı sahibidir. Youtube kanalı içerisinde hayvanlar ile ilgili samimi videolar çekmesi birçok hayvan sever tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Exxen platformu içerisinde yer alacak olan Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları isimli program ile isminden daha da çok söz ettirecek olan İnanoğlu şimdiden birçok kişi tarafından beğenilmiş durumdadır. Programda genel olarak nasıl bir format olacak merak konusu iken birçok kişi tarafından yapılan tahmine göre ise program yine Youtube formatı üzerinden işlenecek. Youtube kanalında hayvan dostları ile birlikte çeşitli ve eğlenceli videolar çeken İnanoğlu yeniden o tarz videolar ile birlikte bu kez Exxen ekranlarında yer alacak. Tugay İnanoğlu şimdiden sosyal medyada ve internette adından sıklıkla söz edilir bir hâle geldi.